PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Pierwszy Smartwatch od Kruger&Matz

Pierwszy Smartwatch od Kruger&Matz

Kruger&Matz;, jeden z czołowych producentów urządzeń mobilnych i sprzętu audio, poszerzył swoją ofertę o inteligentny zegarek. Smartwatch Classic współpracuje ze smartfonami działającymi pod kontrolą Androida i IOS.

Smartwatch Classic został stworzony z myślą o aktywnych użytkownikach smartfonów. Jego sercem jest procesor MediaTek Aster MT2502 i system LinkIt Linux. Zaopatrzony jest także w Bluetooth 4.0 Low Energy. Bardzo szybko i w niesamowicie prosty sposób synchronizuje się z telefonem, co sprawia, że używanie go będzie niezwykle łatwe zawsze wtedy, gdy nie mamy możliwości odebrania rozmowy telefonicznej. Wbudowany mikrofon oraz głośnik pozwalają na wykonywanie nim połączeń, posługując się zaimportowaną listą kontaktów lub też poprzez wpisanie numeru na dotykowej klawiaturze.

Smartwatch posiada wiele funkcji i przydatnych aplikacji, pozwala m.in na zarządzanie muzyką która znajduje się na smartfonie, sterowanie aparatem, poinformuje także, gdy znajdzie się poza zasięgiem telefonu lub też z jakiegoś powodu utraci połączenie Bluetooth. Wyposażony jest w lokalizator, dzięki któremu można wywołać telefon za jego pomocą, ale także odwrotnie - w porannym pośpiechu nawet gdy zapomnimy gdzie odłożyliśmy zegarek, telefon nam go wywoła.

Dotykowy ekran urządzenia ma przekątną 1,6 cala i rozdzielczość 240x240 pikseli. Wyświetlacz jest aktywny - po wygaszeniu ekranu przez cały czas widoczny jest zegar.

Sugerowana cena detaliczna smartwatcha to 349 zł.

blog comments powered by Disqus
Pierwszy Smartwatch od Kruger&Matz