PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tani monitor do 500 zł - Jaki kupić? |TOP 7|

Monitor PHILIPS BDM3470UP - 34 Cale, IPS i Rozdzielczość UltraWide Quad HD

Monitor PHILIPS BDM3470UP - 34 Cale, IPS i Rozdzielczość UltraWide Quad HD

PHILIPS BDM3470UP to ciekawy monitor panoramiczny o znakomitej specyfikacji. Posiada bowiem matrycę matrycę AH-IPS, 34 cale, a także wysoką rozdzielczość UltraWide Quad HD. W poniższym newsie znajdziecie o nim więcej informacji.

Na rynek wchodzi właśnie monitor panoramiczny PHILIPS BDM3470UP, który wyposażony został w matrycę AH-IPS. Ten typ matrycy gwarantuje wierne odwzorowanie barw oraz szerokie kąty widzenia.

Dużym atutem omawianego modelu jest jego rozdzielczość. Mamy tu bowiem do czynienia z rozdzielczością UltraWide Quad HD (3440 x 1440). Generowany obraz jest więc odpowiednio ostry i bardzo szczegółowy. Wszystko wyświetlane jest na ekranie, którego przekątna wynosi 34 cale. Format obrazu to z kolei 21:9.

Warto także wspomnieć o bardzo przydatnej funkcji SmartUniformity, która eliminuje wahania jasności i nasycenia koloru oraz automatycznie wyrównuje podświetlenie.

PHILIPS BDM3470UP może mieć bardzo szerokie zastosowanie. Przydatna jest też opcja MultiView, która dzieli ekran. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy jednocześnie np. sprawdzać e-maila i oglądać film.

Monitor nie zawodzi pod względem dostępnych złącz. Mamy tu DisplayPort, DVI-Dual Link, VGA, 2 x USB 2.0 oraz 2 x USB 3.0.

Specyfikacja monitora:

Cena monitora PHILIPS BDM3470UP wynosi 3799 zł brutto. Urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

blog comments powered by Disqus
Monitor PHILIPS BDM3470UP - 34 Cale, IPS i Rozdzielczość UltraWide Quad HD