PODPOWIEDZI:

GOCLEVER Insignia 530 LTE - Elegancki, Szybki i Wydajny

GOCLEVER Insignia 530 LTE - Elegancki, Szybki i Wydajny

GOCLEVER Insignia 530 LTE to nietuzinkowy smartfon obsługujący sieć 4G LTE. Urządzenie wyróżnia się bardzo dobrą specyfikacją, jak na cenę poniżej tysiąca złotych. Jest także odpowiednio stylowe i świetnie wykonane. Zainteresowani? Zajrzyjcie zatem do poniższego newsa.

GOCLEVER Insignia 530 LTE to ciekawy smartfon, który już na samym początku zachwyca. Wyróżnia się bowiem niezwykle eleganckim designem. Połączenie białej obudowy i metalowych wykończeń wręcz zachwyca. Plusem jest 5,3-calowy ekran IPS HD, który dysponuje rozdzielczością 1280 x 720 px. Smartfon jest także smukły - ma zaledwie 8 mm grubości.

Nie zawodzi tu wydajność. Telefon "uzbrojony" został w czterordzeniowy procesor MT6582 + MT6290 taktowany zegarem 1,3 GHz, a także 2 GB pamięci RAM. Na nasze dane mamy 16 GB pamięci flash, którą możemy dodatkowo rozszerzyć poprzez kartę pamięci. Systemem operacyjnym jest tu Android 4.4 KitKat.

Kolejną zaletą omawianego urządzenia jest obsługa sieci 4G LTE w technologii TDD i FDD, także za granicą. Jest też moduł łączności Bluetooth 4.0 oraz GPS + AGPS. Jeżeli chodzi o czujniki, to mamy tu czujnik zbliżeniowy i czujnik światła. Całość dopełnia port USB ze wsparciem dla OTG, a także tryb Dual Sim. Pojemność baterii to z kolei 2450mAh.

Premierowa cena smartfona wynosi 849 zł.

blog comments powered by Disqus
GOCLEVER Insignia 530 LTE - Elegancki, Szybki i Wydajny