PODPOWIEDZI:

myPhone INFINITY - Smartfony PREMIUM Od Polskiego Producenta

myPhone INFINITY - Smartfony PREMIUM Od Polskiego Producenta

myPhone znów zamierza zaatakować rynek smartfonów, tym razem zaskakując nas ofertą PREMIUM. Zaliczają się do niej nowoczesne i eleganckie smartfony z serii INFINITY.

myPhone INFINITY to seria zaawansowanych technologicznie smartfonów o sporych możliwościach. Przy ich tworzeniu, zwracano uwagę na każdy szczegół. W efekcie, smartfony świetnie wyglądają, są odpowiednio wydajne oraz funkcjonalne.

Przechodząc do konkretów, modele myPhone INFINITY 3G i myPhone INFINITY LTE wyglądają jednakowo. Oferują szkło Gorilla Glass 3, które jest odporne na zarysowania. Wyświetlacze IPS OGS wykonane w technologii LTPS mają po 4,7 cala. Ich atutem jest także rozdzielczość HD.

Chipsety koncernu MediaTek, będą się natomiast różnić w obu modelach typem, możliwościami oraz obsługiwanym protokołem transferu danych. Pamięci operacyjnej mamy w obu smartfonach 1 GB. Na nasze dane czy aplikacje pozostawiono do dyspozycji 16 GB pamięci wbudowanej.

Pod względem multimedialności, smartfony INFINITY wypadają znakomicie. Mamy tu np. tylne kamery SONY BSI oraz przednie szerokokątne kamery OmniVision. Dźwięk jest natomiast generowany w jakości ultra HD.

Oficjalna premiera obu smartfonów odbędzie się już 12 marca 2015 roku. Trwa jednak ich przedsprzedaż do 10 marca.

Cena myPhone INFINITY 3G w przedsprzedaży w kolorach czarnym lub białym - 849 zł

Cena myPhone INFINITY LTEw przedsprzedaży w kolorze białym - 899 zł

blog comments powered by Disqus
myPhone INFINITY - Smartfony PREMIUM Od Polskiego Producenta