PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telewizor vs Monitor - Co lepsze do grania?

Jakość IPS W Cenie TN - Nowa Wersjia Monitora iiyama Wkrótce W Sprzedaży

Jakość IPS W Cenie TN - Nowa Wersjia Monitora iiyama Wkrótce W Sprzedaży

Na polskim rynku wkrótce pojawi się odświeżony model monitora ledowego iiyama - z matrycą AMVA+ i 24-bitową technologią True Color, dodatkowo wyposażonego w wejście DisplayPort.

Monitor XB2783HSU-B1DP gwarantuje doskonałą jakość obrazu, dbając przy tym o wzrok i zapewniając wysoki komfort pracy. Matryca AMVA+  z 24-bitową technologią True Colour to prawdziwa eksplozja niezwykle czystych kolorów, co docenią zwłaszcza profesjonaliści pracujący w dziale fotografii i grafiki. Jednak i gracze zachwycą się monitorem - ekspresowy czas reakcji sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających grach. A brak smużenia, wysoki kontrast i jasność pozwolą odciążyć wzrok i zapewnią, że nawet wielogodzinna praca przy monitorze nie będzie zbyt dużym wysiłkiem.

Najnowocześniejsza technologia Flicker free rozwiązuje problem migotania za sprawą kontroli jasności ekranu, a wszystko dzięki regulacji natężenia prądu.

Monitor XB2783HSU-B1DP ma rozdzielczość Full HD 1080p, jego czas reakcji wynosi 4ms, a jasność kształtuje się na poziomie 300 cd/m2. Zastosowana w nim technologia ACR sprawia, że poziom kontrastu i jasności dostosowuje się automatycznie do rodzaju obrazu.

blog comments powered by Disqus
Jakość IPS W Cenie TN - Nowa Wersjia Monitora iiyama Wkrótce W Sprzedaży