PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Czy da się wymienić kartę graficzną w laptopie? Sprawdziliśmy to!

Nowy, Niezwykle Smukły i Elegancki ZenBook Od Asusa

Nowy, Niezwykle Smukły i Elegancki ZenBook Od Asusa

Rodzina ultrabooków Asusa powiększa się o kolejny model - ZenBook UX305 model UX305FA-FC013H jest, podobnie jak jego poprzednicy, niesamowicie smukły i wytrzymały, gwarantujący najwyższą jakość pracy.

ZenBook UX305 model UX305FA-FC013H jest wykonany z aluminium, a idealnie wyszlifowane krawędzie podkreślają jego niezwykle subtelny, delikatny kształt. Wyposażono go w ergonomiczną, pełnowymiarową klawiaturę na której można pracować niezależnie od warunków oświetleniowych. Dodatkowo, wbudowany touchpad można obsługiwać za pomocą gestów oferowanych przez Windows 8.1

W ultrabooku zastosowano energooszczędny procesor Intel Core M-5Y10 i 8 GB pamięci RAM - dzięki temu poradzi sobie z obsługą nawet bardzo zaawansowanych multimediów. Wydajny dysk SSD 256GB sprawia, że system ładuje się kilka sekund, a praca na aplikacjach, np pakiecie Microsoft Office czy też różnego rodzaju programach graficznych, jest doskonale płynna.

W ZenBooku UX305 (UX305FA-FC013H) użyta została technologia SonicMaster Premium, dzięki której dźwięk wydobywający się z głośników jest krystalicznie czysty. Dołączone oprogramowanie AudioWizard pozwala na szybką i prostą optymalizację ustawień audio - jednym kliknięciem można się przełączyć między pięcioma trybami pracy.

W ZenBooku zastosowano najnowocześniejszą, zaawansowaną technologię chłodzenia, dzięki czemu nie było potrzeby wbudowania mu wentylatorów - a co za tym idzie, urządzenie zapewnia niesamowicie cichą pracę. Litowo-polimerowy akumulator w połączeniu z energooszczędnym procesorem gwarantuje, że ultrabook jest w stanie pracować do 10 godzin na jednym ładowaniu. Ponadto, technologia Super Hybrid Engine II pozwala na utrzymani ZenBooka w trybie czuwania przez dwa tygodnie! Rewelacyjną opcją jest automatyczne zapisywanie wszystkich otwartych danych i aplikacji na dysku SSD, gdy poziom baterii spadnie poniżej 5%. Pod zastosowane w Asusie trzy porty USB 3.0 można podłączyć nawet najszybsze urządzenia magazynujące, a dodatkowo naładować z nich telefon czy też tablet nawet wtedy, gdy ultrabook jest wyłączony.

blog comments powered by Disqus
Nowy, Niezwykle Smukły i Elegancki ZenBook Od Asusa