PODPOWIEDZI:

Doskonałe W Każdym Calu, Metalowo-Szklane Smartfony Od Samsunga

Doskonałe W Każdym Calu, Metalowo-Szklane Smartfony Od Samsunga

Nowatorskie, zaawansowane, funkcjonalne smartfony Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge - co też za niezwykłe cacka kryją się w tych metalowo-szklanych obudowach? Dowiesz się tego z poniższego newsa.

Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge to połączenie wysokiej klasy wzornictwa z doskonałymi parametrami. Ich obudowa wykonana jest z metalu i najtwardszego dostępnego na rynku szkła Corning Gorilla Glass 4, dzięki czemu smartfony są niezwykle wytrzymałe. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, dopasują się do każdego użytkownika. Dzięki użytemu metalowi, ich kolor niecodziennie odbija światło - zdecydowanie wyróżnia je to wszystko na tle innych urządzeń mobilnych.

W niepozornych obudowach kryje się konkretne wnętrze: procesor Quad 2,1 GHz, wyświetlacz 5,1-cali Quad HD 2560x1440 Super AMOLED (zakrzywiony przy krawędziach w modelu S6 Edge), system operacyjny Android 5.0 Lollipop, pamięci RAM mają 3GB a wewnętrznej w zależności od opcji, od 32 do 128GB.

Oba telefony wyposażono w aparat tylni o rozdzielczości 16 MPx i aparat przedni 5 MPx. Obiektyw F1,9 w połączeniu z tak wysokiej rozdzielczości matrycą gwarantuje doskonałe zdjęcia, nawet przy niesprzyjającym oświetleniu. A przy odpowiednim ustawieniu czułości i dzięki funkcjom takim jak HDR, OIS i balans bieli, uzyskać można idealną ostrość zdjęć.

Oba smartfony stworzone zostały w oparciu o platformę Samsung KNOX - daje ona gwarancję ochrony przed złośliwymi atakami w czasie rzeczywistym, skutecznością dorównując systemom wojskowym.

Smartfony będą dostępne na całym świecie już 10 kwietnia 2015.

blog comments powered by Disqus
Doskonałe W Każdym Calu, Metalowo-Szklane Smartfony Od Samsunga