PODPOWIEDZI:

Z Uchwytem Do Monitora Zaoszczędzisz Miejsce Na Biurku

Z Uchwytem Do Monitora Zaoszczędzisz Miejsce Na Biurku

Chyba każdy wie, jak ważna jest ergonomia pracy przy komputerze. Przez zmęczenie oczu czy kręgosłupa, zmniejsza się nasza wydajność - a to wszystko często spowodowane jest przez niedostateczną organizację miejsca pracy przy biurku.

Firma ART ma w swojej ofercie uchwyty na monitory, które pozwalają na bardzo szeroki zakres regulacji ich zarówno w pionie, jak i w poziomie. Odpowiednie dostosowanie kąta spoglądania na ekran w stosunku do linii wzroku zapewnia wygodniejszą, a co za tym idzie wydajniejszą pracę.

Uchwyt ART L-01 daje możliwość zamontowania jednego monitora, którego ekran można obracać o 180 stopni w pionie, dzięki czemu dopasuje się jego wysokość do linii wzroku. Regulacja pozioma jest tutaj niczym nie skrępowana - można go obracać o 360 stopni.

Na uchwycie ART L-03 można zamocować aż trzy monitory jednocześnie - docenią go szczególnie zawodowcy, gdyż trzy ekrany to niesamowita przestrzeń do analiz danych, dopracowywania materiałów graficznych, itp. Dzięki niemu, zaoszczędzimy bardzo dużą przestrzeń wolnego miejsca na biurku - trzy stojące monitory zajmują przecież nie mało miejsca.

Uchwyty są mocowane do blatu i mają opcję maskowania kabli. Ich ceny kształtują się na poziomie 150zł w przypadku modelu pojedynczego i 250zł w uchwycie na trzy monitory.

blog comments powered by Disqus
Z Uchwytem Do Monitora Zaoszczędzisz Miejsce Na Biurku