PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2019 - Darksiders Genesis, MechWarrior, Halo

Czy Tak Będzie Wyglądać Technologia Za 10 Lat?

Czy Tak Będzie Wyglądać Technologia Za 10 Lat?

Microsoft stworzył ciekawy filmik, który jest wizją technologii, która będzie w naszym zasięgu za około 10 lat. Trzeba przyznać, że wygląda to fascynująco. W poniższym newsie znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Technologia każdego dnia się rozwija. Na świecie jest sporo wielkich firm, które nieprzerwanie pracują nad nowymi wynalazkami, które ułatwią i urozmaicą nam codzienność. Jednym z liderów, jest tu firma Microsoft.

Najśmielsze projekty wspomnianego producenta często stawiają na rozszerzoną rzeczywistość, sterowanie gestami i sporo interaktywnych elementów. W ostatnim czasie pojawił się w sieci niesamowity filmik, który przedstawia wizję Microsoftu dotyczącą nowych technologii, które mogą pojawić się w przeciągu 5-10 lat. Zobaczcie sami:

Zegar, Który Rysuje Aktualną Godzine

Edukacja, praca, zwykła codzienność - zaprezentowane technologie znacznie ułatwiłyby nam życie i podsunęły niezwykle szerokie możliwości w odnajdowaniu przydatnych informacji, komunikowaniu się czy prezentowaniu różnych treści. Ciekawe, czy rzeczywiście zmienią nasz świat tak szybko.

blog comments powered by Disqus
Czy Tak Będzie Wyglądać Technologia Za 10 Lat?