PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2020 - Resident Evil 3, Final Fantasy VII Remake

Czy Tak Będzie Wyglądać Technologia Za 10 Lat?

Czy Tak Będzie Wyglądać Technologia Za 10 Lat?

Microsoft stworzył ciekawy filmik, który jest wizją technologii, która będzie w naszym zasięgu za około 10 lat. Trzeba przyznać, że wygląda to fascynująco. W poniższym newsie znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Technologia każdego dnia się rozwija. Na świecie jest sporo wielkich firm, które nieprzerwanie pracują nad nowymi wynalazkami, które ułatwią i urozmaicą nam codzienność. Jednym z liderów, jest tu firma Microsoft.

Najśmielsze projekty wspomnianego producenta często stawiają na rozszerzoną rzeczywistość, sterowanie gestami i sporo interaktywnych elementów. W ostatnim czasie pojawił się w sieci niesamowity filmik, który przedstawia wizję Microsoftu dotyczącą nowych technologii, które mogą pojawić się w przeciągu 5-10 lat. Zobaczcie sami:

Zegar, Który Rysuje Aktualną Godzine

Edukacja, praca, zwykła codzienność - zaprezentowane technologie znacznie ułatwiłyby nam życie i podsunęły niezwykle szerokie możliwości w odnajdowaniu przydatnych informacji, komunikowaniu się czy prezentowaniu różnych treści. Ciekawe, czy rzeczywiście zmienią nasz świat tak szybko.

blog comments powered by Disqus
Czy Tak Będzie Wyglądać Technologia Za 10 Lat?