PODPOWIEDZI:

Podsumowanie Tygodnia #11 - Evolve, Nowa Seria Q&A oraz Test Słuchawek BT

Podsumowanie Tygodnia #11 - Evolve, Nowa Seria Q&A oraz Test Słuchawek BT

Jeżeli jesteście tu nowi, albo nie macie czasu zaglądać tutaj regularnie to nic straconego! Podsumowanie Tygodnia to cotygodniowe zestawienie najciekawszych filmów, artykułów i newsów które pojawiły się na stronie VideoTesty.pl. Zapraszamy na 11, wydanie ze mną na wizji!

TESTY I RECENZJE

Zaczynamy 11 wydanie od prezentacji bezprzewodowego systemu Heos Multiroom stworzonego przez Denona. Czy luksusowe kolumny dają radę w testach?

Coraz więcej osób decyduje się na słuchawki bezprzewodowe. Arctic P614BT to bezprzewodowy zestaw bluetooth w sensownej cenie. Czy warto?

Gry

Jeżeli chodzi o gry, to pojawiły się dwa materiały - jeden to gameplay z Evolve, strzelanki, w której wcielamy się w postacie z obydwóch stron barykady, drugi natomiast to recenzja Alto's Adventure czyli przyjemny mobilny runner na platformę iOS.

Poradniki

Następnie przenosimy się do Poradników, a tutaj zadziwiająco dużo filmów. W minonym tygodniu pojawiła się nowa seria - Q&A; videotesty.pl, w której zadajcie nam pytania i dostajecie, mam nadzieję, satysfakcjonujące odpowiedzi. Obczajcie to sami.

Poradnik Gimpa nie trzeba chyba już nikomu przedstawiać. Jeżeli lubicie wyróżniać poszczególne elementy obrazka to efekt splash z pewnością was zadowoli.

Następnie czas rozwiązać dylemat każdego gracza - czy warto dopłacić do Monitora, który szczyci się jako "sprzęt do gier"?

Ostatnim poradnikowym materiałem są nowe 3 Sposoby Na. Tym razem Mateusz pokaże wam jakich darmowych programów używać do obróbki zdjęć na waszym smartfonie.

VideoNews

Na sam koniec dzisiejszego wydania przedstawiam wam następne, 58 VideoNews a w nim między innymi nowa postać w Tekken 7, ciekawe nowinki ze świata mobilnego i zapowiedź nowego Galaxy S6.

blog comments powered by Disqus
Podsumowanie Tygodnia #11 - Evolve, Nowa Seria Q&A oraz Test Słuchawek BT