PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Podsumowanie Tygodnia #12 - DLC do Dying Light oraz Rowerowy Uchwyt iPhone 5

Szybki spis treści
Podsumowanie Tygodnia #12 - DLC do Dying Light oraz Rowerowy Uchwyt iPhone 5

Jeżeli jesteście tu nowi, albo nie macie czasu zaglądać tutaj regularnie to nic straconego! Podsumowanie Tygodnia to cotygodniowe zestawienie najciekawszych filmów, artykułów i newsów które pojawiły się na stronie VideoTesty.pl. Zapraszamy na 12, nieco eksperymentalne wydanie.

Video

Zaczynamy od kolejnego odcinka z serii Rowerowo - filmów o akcesoriach do rowerów i podobnej tematyce, która rozpoczęta została w zeszłym roku. W tym odcinku prezentowany zostaje uchwyt Luxa 2 H10+, który jest produktem dedykowanym do iPhone 5. Zobaczcie, bo wiosna nadciąga!

Rowerowo #5 ►

Dying Light nie trzeba już nikomu przedstawiać. Rodzime studio Techland stworzyło idealną mieszankę zombie, parkouru i survivalu. Po wielu gameplayach z głównej części gry przychodzi czas na DLC - Cuisine&Cargo; wprowadzające nowe poziomy i więcej wyzwań.

Dying Light DLC ►

Następne TOP5 Premier, tym razem na Marzec 2015. W zestawieniu mamy gorące tytuły jak Hotline Miami, nowy Assassin's Creed czy Battlefield. Na co wyczekiwać? Zobaczcie sami. 

Na koniec klasycznie - VideoNews o numerku #59. W tym wydaniu dowiecie się o problemach finansowych YouTube'a, nowym Batmanie i dodatku do Far Cry 4. Oglądajcie!

VideoNews #59 ►

Podsumowanie

I to już wszystko w 12 podsumowaniu tygodnia. Napiszcie w komentarzach jak podoba wam się nowa forma video podsumowania i do zobaczenia za tydzień!

blog comments powered by Disqus
Podsumowanie Tygodnia #12 - DLC do Dying Light oraz Rowerowy Uchwyt iPhone 5