PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony do 1500 zł | TOP 5 | 2018

Jak Popularne Jest PlayStation 4?

Jak Popularne Jest PlayStation 4?

Konsolowcy sporo zawdzięczają takim firmom jak Sony, Microsoft czy Nintendo. Szczególnie ta pierwsza marka ma spory udział na konsolowym rynku. Wszystko za sprawą sprzętu PlayStation 4, który podbił już wiele serc. A jak bardzo ta konsola jest popularna? O tym, w poniższym newsie.

Na konsoli PS 4 jest z pewnością w co grać. Na ten gamingowy sprzęt wychodzi bowiem multum tytułów. Trzeba też zaznaczyć, że pokaźna jest liczba gier ekskluzywnych, czyli takich, które pojawią się tylko na konsolę od Sony.

Sony Computer Entertainment Inc. ujawniło wyniki sprzedażowe swojego "dziecka". Okazało się, że sprzedano już 20,2 miliona egzemplarzy tej konsoli. Dane pochodzą z 1 marca bieżącego roku. Trzeba przyznać, że ta liczba robi wrażenie.

Jesteśmy wdzięczni fanom PlayStation z całego świata za ich ogromne wsparcie. Czujemy się zaszczyceni faktem, że na całym globie gracze wybierają PS4 jako swoje centrum rozrywki i gier - powiedział Andrew House, prezes i dyrektor generalny Sony Computer Entertainment Inc.

Konsolę PS 4 można obecnie kupić w aż 123 krajach. Rok 2015 będzie kolejnym, który obfitować będzie w wiele znakomitych tytułów na PlayStation 4.

Konsole Nowej Generacji Ze Złota, Czyli Luksus Dla Bogatych

A czy Wy posiadacie omawiany sprzęt, a może wolicie Xboxa? Co możecie powiedzieć o flagowej konsoli Sony?

blog comments powered by Disqus
Jak Popularne Jest PlayStation 4?