PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Kamer cyfrowych 4K

Podo, Czyli Kolejny Gadżet Dla Fanów Selfie

Podo, Czyli Kolejny Gadżet Dla Fanów Selfie

Fani selfie są rozpieszczani przez nowe technologie. Często powstają bowiem innowacyjne urządzenia, które pomagają w robieniu zdjęć typu selfie. Furorę może zrobić samoprzylepna kamerka Podo.

Zdjęcia typu selfie wciąż są w modzie i w hurtowych ilościach pojawiają się na portalach społecznościowych. Jeżeli należycie do osób, które uwielbiają "pstrykać" sobie takie fotki, to zainteresuje Was kamerka Podo.

Podo rewolucjonizuje aspekt selfie-stick, czyli sprzętu, który pomaga nam w robieniu selfie, gdyż niekoniecznie musimy trzymać w ręce samo urządzenie, które wykona nam fotkę.

Do lamusa mogą więc odejść proste kijki do selfie. Podo jest urządzeniem dużo bardziej zaawansowanym. Omawiana kamerka jest samoprzylepna - możemy ją przylepić np. do drewna, szkła, metalu czy do wielu innych materiałów.

Podgląd tego co widzi Podo, sprawdzimy natomiast na smartfonie za pomocą dedykowanej aplikacji. Daje to bardzo szerokie możliwości w robieniu efektownych selfie, bez potrzeby gimnastykowania się. Zrobione zdjęcie od razu zapisywane są na naszym telefonie. Pomysłowe, prawda?

Zobaczcie sami filmik o kamerce Podo:

Co do technicznych aspektów urządzenia - zdjęcia wykonywane są za pomocą aparatu 8MP. Można kręcić nawet filmy w rozdzielczości 720p (i 30 klatkach na sekundę). Wbudowana pamięć kamerki wynosi 4GB. Pojemność baterii to z kolei 600mAh.

Nixie, Czyli Pomysłowy Dron Do Robienia Selfie

Ten samoprzylepny gadżet do selfie został już sfinansowany na Kickstarterze. Ma kosztować 79 dolarów.

blog comments powered by Disqus
Podo, Czyli Kolejny Gadżet Dla Fanów Selfie