PODPOWIEDZI:

O Czym Marzy Google i Dlaczego Tego Nie Zrealizuje?

O Czym Marzy Google i Dlaczego Tego Nie Zrealizuje?

Google to firma-gigant. Nawet taka marka ma jednak projekty, o których na razie może tylko pomarzyć, gdyż są na chwilę obecną niewykonalne. O czym mowa? O tym, w poniższym newsie.

Google ma wręcz nieograniczony budżet, który wciąż jest wykorzystywany na coraz to śmielsze projekty, wynalazki czy technologie. Są jednak pewne innowacyjne pomysły, których po prostu nie można na razie wykonać.

Chodzi konkretniej o Dolinę Krzemowąi nową siedzibę główną Google. Ludziom z Google marzy się bowiem innowacyjna konstrukcja, która przebiłaby wszystkie inne - nawet kwaterę Apple za 5 miliardów dolarów.

Powstał już pierwszy projekt. Są na nim szklane kopuły, futurystycznie wyglądające budynki, tereny zielone, sklepy czy restauracje.

Prawdziwą rewolucją miałyby jednak być ruchome konstrukcje, które mogłyby być łączone ze sobą w różnych konfiguracjach - w zależności od trwającego właśnie projektu i potrzeb pracowników Google.

Kto Bogatemu Zabroni, Czyli Kwatera Główna Apple Za 5 Mld Dolarów!

Obecna technologia nie pozwala jednak aktualnie na stworzenie takich ruchomych i łączonych konstrukcji. Ludzie z Google mogą więc tylko wzdychać do wizualizacji tego projektu. Wy też zobaczcie kilka zdjęć dotyczących tego pomysłu:


kampus google

kampus google 2kampus google 3

blog comments powered by Disqus
O Czym Marzy Google i Dlaczego Tego Nie Zrealizuje?