PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Procesory do streamowania |TOP 3|

Nixie, Czyli Pomysłowy Dron Do Robienia Selfie

Nixie, Czyli Pomysłowy Dron Do Robienia Selfie

Pomysłowość konstruktorów ciekawych gadżetów nie zna chyba granic. W konkursie Intela pt. "Make It Wearable Challenge", bierze udział wiele ciekawych projektów. Jednym z nich jest niewielki dron, którego zadaniem jest robienie efektownych zdjęć typu selfie.

Moda na zdjęcia typu selfie jest wciąż ogromna. Nic dziwnego, że powstają urządzenia, które pomagają w robieniu jak najbardziej efektownych zdjęć tego typu, którymi ludzie chwalą się później na portalach społecznościowych.

Twitch Kupiony Przez Amazon - Zgadnij Za ile?

Bardzo ciekawie zapowiada się konkurs organizowany przez firmę Intel, który nazywa się "Make It Wearable Challenge". Celem tego konkursu jest propagowanie idei inteligentnego ubrania. Światło dziennie może więc ujrzeć wiele bardzo ciekawych projektów.

nixie

Jednym z nich jest niewielki dron Nixie, którego głównym przeznaczeniem jest robienie zdjęć typu Selfie. Drona możemy swobodnie przytwierdzić do nadgarstka, ale także w każdej chwili wznieść go na odpowiednią wysokość i z niej wykonać fotkę. Zobaczcie jak wygląda to w praktyce:

Trzeba przyznać, że jest to bardzo innowacyjne urządzenie, które rzeczywiście czasem może się przydać. Wyobraźmy sobie na przykład, że jesteśmy na randce i chcemy zrobić efektowne zdjęcie z wysokości na tle zachodzącego słońca. Z Takim dronem nie będzie to żaden problem.

nixie2

Warto też wspomnieć, że urządzenie działa jak bumerang. Po zrobieniu zdjęcia, wraca do nas. Ma sporą szansę na wygraną w konkursie, a główną nagrodą jest tam aż 500 tysięcy dolarów.

blog comments powered by Disqus
Nixie, Czyli Pomysłowy Dron Do Robienia Selfie
Autor: Łukasz