PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Soundbar Maxell, Który Świetnie Gra, A Nie Kosztuje Fortuny

Soundbar Maxell, Który Świetnie Gra, A Nie Kosztuje Fortuny

Soundbar bardzo się Wam przyda, ale jesteście przerażeni cenami tego typu urządzeń? Mamy zatem dobrą nowinę. Na rynek wchodzi soundbar Maxell MXSB-252BT, którego cena nie jest kosmiczna. W poniższym newsie znajdziecie więcej informacji o tym sprzęcie.

Soundbar Maxell MXSB-252BT został bardzo solidnie wykonany i jego design jest odpowiednio elegancki. W jego obudowie znalazło się miejsce dla czterech głośników frontowych o mocy 10W każdy. Jest także subwoofer o mocy 30W. Generowany dźwięk jest więc dynamicznym, a zarazem czysty.

Na urządzenia znajduje się intuicyjny w obsłudze panel sterujący, dzięki któremu zmienimy poziom głośności, włączymy Bluetooth czy wyciszymy dźwięk. Muzyka, filmy, gry - omawiany soundbar może mieć bardzo szerokie zastosowanie.

Do urządzenia bez problemu podłączymy konsolę do gier czy odtwarzacz blu-ray. Mamy tu do dyspozycji trzy wejścia HDMI, złącze 3.5mm, RCA czy optyczne.

Zdalna kontrola nad zestawem będzie możliwa za pomocą ergonomicznego pilota. Soundbar kosztuje 469 zł, co jak na jego możliwości, jest ceną przystępną. Gwarancja obejmuje okres 2 lat.

Maxell MXSB-252BT  w skrócie:

Liczba kanałów: 2.1ch Soundbar


Moc wyjściowa RMS: 70W (4 x 10W + 30W)


Zakres przenoszenia: 40Hz - 20kHz (+/-3dB)


Głośnik przedni: Impedancja 3Ω


Głośnik niskotonowy:   Impedancja 6Ω


Wejście analogowe: RCA i 3.5mm Line-In


Wejściowe cyfrowe: 3 x HDMI i 1 x Optical


Łączność: Bluetooth


Sterowanie: Panel dotykowy, pilot


Wymiary produktu: 54 x 720 x 340 mm

blog comments powered by Disqus
Soundbar Maxell, Który Świetnie Gra, A Nie Kosztuje Fortuny