PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Sony Xperia 10 - Za wysokie progi na wysokie ceny

Wodoodporny walkman Sony

Wodoodporny walkman Sony

Najnowszy Walkman Sony pozwala na komfortowy trening przy dźwiękach ulubionych nagrań, bez względu na pogodę. Seria Walkman NWZ-W250 powstała z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia. Tworzą ją odtwarzacze MP3 bez kabli, które są odporne na pot i padający deszcz.

Dostępny w czterech odmianach kolorystycznych odtwarzacz ma lekką, zintegrowaną konstrukcję, z której całkowicie wyeliminowano przewody – często stanowiące utrudnienie podczas ćwiczeń, biegów i tańca. 13,5-milimetrowe słuchawki z serii EX nie tylko zapewniają czysty, mocny dźwięk i pełny komfort noszenia, także podczas treningu.

Walkman NWZ-W250

Urządzenie pozwala w prosty sposób wybierać żądane nagrania, dzięki czemu użytkownik może skoncentrować się na ćwiczeniach. Dzięki funkcji playlisty można wcześniej przygotować odpowiednią składankę, obejmującą także utwory na rozgrzewkę i końcową fazę wysiłku. Aby zmienić folder, wykonawcę czy album, wystarczy nacisnąć wielofunkcyjny przycisk.

Kiedy nie ma chwili do stracenia, zaledwie 3-minutowe ładowanie pozwoli na odsłuch do 90 minut. Całkowicie naładowany wewnętrzny akumulator zapewni do 11 godzin słuchania – wystarczy zatem na całodniową wycieczkę.

Walkman NWZ-W250

Dostarczana w komplecie podstawka ładująca pełni także funkcję doku USB, służącego do przesyłania nagrań z komputera do odtwarzacza.

Używając dostarczonego programu Content Transfer, można w łatwy sposób przesyłać pliki z komputera i z biblioteki iTunes. Wystarczy po prostu kliknąć na odpowiednim pliku i przeciągnąć go do okna programu Content Transfer. Dzięki zgodności z popularnymi formatami odtwarzacz W250 sprawdza się jako dodatkowy odtwarzacz cyfrowy, przeznaczony do uprawiania sportu.

Walkman NWZ-W250

Seria Walkman NWZ-W250 jest częścią pełnej gamy odtwarzaczy MP3 i MP4 firmy Sony.

blog comments powered by Disqus
Wodoodporny walkman Sony
Autor: Jacek Furtak