PODPOWIEDZI:

Ten Gadżet Musisz Zobaczyć - Poduszka Do Smartfona

Ten Gadżet Musisz Zobaczyć - Poduszka Do Smartfona

Poduszki wzbudzają dość miłe skojarzenia. Przydają się bowiem podczas spania czy odpoczynku. Okazuje się, że istnieją nawet poduszki dla naszego smartfona. Po co taki gadżet? O tym, w poniższym newsie.

Poduszka do smartfona - brzmi przedziwnie, prawda? Wygląda jeszcze dziwniej, ale okazuje się, że ten oryginalny gadżet może być bardzo przydatny.

W czym konkretnie? Czasem bywają bowiem sytuację, w których przydałoby się korzystać z jakiś aplikacji czy gier mobilnych za pomocą palców obu dłoni. Bywa też tak, że jedną ręką korzystamy z naszego telefonu, a drugą robimy coś innego. Czasem chcemy się też położyć (w łóżku czy w wannie) i niekoniecznie trzymać cały czas smartfona, gdy chcemy go użyć. Taka poduszka we wszystkich tych przypadkach może się przydać.

Jest ona nadmuchiwana i wykonana z tworzywa sztucznego. Podobno jest też bardzo miękka, wygodna, a przede wszystkim bezpieczna dla naszego smartfona. Umieszczamy go bowiem w wodoodpornej osłonie. Omawiany gadżet, można więc użyć w wannie.

Podo, Czyli Kolejny Gadżet Dla Fanów Selfie

Są 3 wersje kolorystyczne poduszki - różowa, biała i szara. Cena wynosi około 40 dolarów.

A co wy sądzicie o tym specyficznym gadżecie? Wygląda na przydatny czy raczej nie?

blog comments powered by Disqus
Ten Gadżet Musisz Zobaczyć - Poduszka Do Smartfona