PODPOWIEDZI:

Sprzątanie Za Pomocą Pluszowej Kuli

Sprzątanie Za Pomocą Pluszowej Kuli

Mamy dla Was kolejny ciekawy gadżet, który tym razem przyda się osobom nie lubiącym sprzątać. Jest to bowiem pluszowa kula, która zbiera brud z podłóg i skutecznie omija przeszkody.

Mocoro to niepozorna, pluszowa kula, która bez wątpienia przyda się osobom, które nie lubią brudu, ale jednocześnie nie za często chcą sprzątać.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Ten nietuzinkowy gadżet zbiera brud z podłóg i robi to praktycznie samodzielnie. Kula kręci się i wiruje automatycznie. Wejdzie w każdy zakamarek, a jak natrafi na przeszkodę, to po prostu zmienia kierunek.

Jej działanie można, więc w pewnym stopniu porównać do autonomicznych robotów sprzątających. Mocoro jest jednak sporo mniejsze - średnica kuli to 12 cm. Urządzenia przerywa swoją pracę po 15 minutach. Wtedy wystarczy przyjść i ocenić, czy jest wystarczającą czysto. Jeżeli nie, to należy ponownie uruchomić sprzęt - np. leciutko go kopnąć, by znów wprawić w ruch.

Kula ma na sobie różową nakładkę z mikrofibry. Można ją bez problemu prać w pralce. Za zasilanie odpowiadają 3 baterie AA. Gadżet dedykowany jest do podłóg drewnianych i winylowych.

Ten Gadżet Musisz Zobaczyć - Poduszka Do Smartfona

Ceny inteligentnych robotów sprzątających wynoszą nawet kilka tysięcy złotych, a ile kosztuje omawiany gadżet? Stosunkowo niedużo, bo konkretnie 25 funtów.

blog comments powered by Disqus
Sprzątanie Za Pomocą Pluszowej Kuli