PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Sprzątanie Za Pomocą Pluszowej Kuli

  • Dodano: 3 lata, 2 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Sprzątanie Za Pomocą Pluszowej Kuli

Mamy dla Was kolejny ciekawy gadżet, który tym razem przyda się osobom nie lubiącym sprzątać. Jest to bowiem pluszowa kula, która zbiera brud z podłóg i skutecznie omija przeszkody.

Mocoro to niepozorna, pluszowa kula, która bez wątpienia przyda się osobom, które nie lubią brudu, ale jednocześnie nie za często chcą sprzątać.


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Ten nietuzinkowy gadżet zbiera brud z podłóg i robi to praktycznie samodzielnie. Kula kręci się i wiruje automatycznie. Wejdzie w każdy zakamarek, a jak natrafi na przeszkodę, to po prostu zmienia kierunek.

Jej działanie można, więc w pewnym stopniu porównać do autonomicznych robotów sprzątających. Mocoro jest jednak sporo mniejsze - średnica kuli to 12 cm. Urządzenia przerywa swoją pracę po 15 minutach. Wtedy wystarczy przyjść i ocenić, czy jest wystarczającą czysto. Jeżeli nie, to należy ponownie uruchomić sprzęt - np. leciutko go kopnąć, by znów wprawić w ruch.

Kula ma na sobie różową nakładkę z mikrofibry. Można ją bez problemu prać w pralce. Za zasilanie odpowiadają 3 baterie AA. Gadżet dedykowany jest do podłóg drewnianych i winylowych.

Ten Gadżet Musisz Zobaczyć - Poduszka Do Smartfona

Ceny inteligentnych robotów sprzątających wynoszą nawet kilka tysięcy złotych, a ile kosztuje omawiany gadżet? Stosunkowo niedużo, bo konkretnie 25 funtów.

blog comments powered by Disqus
Sprzątanie Za Pomocą Pluszowej Kuli
Autor: Łukasz