PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Spyro Reignited Trilogy – Fioletowy smoczek atakuje komputery!

Gry od CDP.PL Znowu w Biedronce!

Gry od CDP.PL Znowu w Biedronce!

2 kwietnia w sieci sklepów Biedronka znów znajdziemy gry na PeCety od wydawcy CDP.pl Tym razem będą to najlepsze symulatory, a wśród nich jedno wydanie premierowe.

I znów, po krótkiej przerwie w sklepach sieci Biedronka zagoszczą gry CDP.pl - tym razem będą to symulatory. Dostępne będą cztery tytułu: Car Mechanic Simulator 2015, SPINTIRES (te będą kosztować 39,99), Farming Simulator 2015 i Euro Truck Simulator 2 Złota Edycja (obie w cenie 49,99). Dodatkowo będzie można kupić doskonałą polską strzelankę pod tytułem Enemy Front, również w cenie 39,99.


Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

Car Mechanic Simulator 2015 to kontynuacja hitowego tytułu z roku 2014. Wydana przez polskie studio Play Way. W grze wcielamy się w rolę mechanika i właściciela garażu - naszym zadaniem jest więc zarówno planowanie prac naprawczych, jak i kierowanie wątkami ekonomicznymi.

Spintires to symulator jazdy ciężarówkami w warunkach bardzo ekstremalnych. Jej najważniejszą zaletą jest autorski silnik odpowiedzialny za efekty fizyczne - rozbryzgi błota, reakcje zawieszenia na nierówności terenu są doskonałe!

Farming Simulator 2015 to szósta odsłona symulatora rolniczego od Giants Software. Gracz wciela się we właściciela farmy - hoduje zwierzęta, uprawia rośliny, a także zarządza gospodarstwem w nowej infrastrukturze, w dwóch otwartych światach. Z nowości w tej części pojawił się przemysł drzewny, myjnie, a także nowe marki sprzętów.

Euro Truck Simulator 2 Złota Edycja - w jej skład wchodzi gra Euro Truck Simulator 2 oraz dodatek Going East! Ekspansja Polska. Jest to symulator samochodu ciężarowego - gracz kupuje pojazd, po czym wyrusza w trasę wykonywać zlecenia. Zarabia pieniądze, które może wydawać na utrzymanie obecnego auta, lub też odkładać na zakup lepszego. Dodatek natomiast, rozszerza grę o 13 nowych miast - dzięki niemu Polska to już nie tylko Poznań czy Wrocław, ale także Warszawa czy Łódź.

Enemy Front to strzelanka, której akcja dzieje się w czasach II wojny światowej. Gra ma niesamowite efekty graficzne, a doświadczenia podczas walk zdecydowanie wykraczają poza standardowy model gier typu FPS - gracz ma tutaj pełną swobodę wyboru stylu gry. W grze wcielamy się w rolę amerykańskiego korespondenta wojennego, który odwiedza różne miejsca w Europie, walcząc obok bojowników ruchu oporu we Francji, Niemczech, Norwegii i w Polsce - podczas Powstania Warszawskiego.

Gry będą dostępne w sieci sklepów Biedronka od 2 do 15 kwietnia 2015 lub do wyczerpania zapasów.

blog comments powered by Disqus
Gry od CDP.PL Znowu w Biedronce!