PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Dobre karty graficzne | 1300-1700 złotych | TOP 6 |

YouTube Bez Reklam, Ale z Abonamentem

YouTube Bez Reklam, Ale z Abonamentem

Reklamy na YT są niewątpliwie wkurzające - lekko to ujmując. Pojawiły się jednak informacje, że będzie można je usunąć, ale oczywiście nie za darmo. Więcej szczegółów na ten temat w poniższym newsie.

YouTube to niezwykle popularny serwis, gdzie można oglądać masę różnego rodzaju filmików. Utrapieniem wielu użytkowników są jednak wszechobecne reklamy.


Poznaj najlepsze Zmywarki, Wybraliśmy najlepsze modele do zabudowy i wolnostojące

Trudno się jednak temu dziwić, gdyż Google chce po prostu na YT zarabiać. Amerykański gigant może jednak w przyszłości zmienić taką formę i dać odwiedzającym YT możliwość oglądania materiałów bez reklam.

Nic nie ma jednak za darmo. By uniknąć reklam na YT, trzeba będzie opłacać abonament. Nie wiadomo jeszcze o jaką kwotę chodzi. Owy abonament ma być wprowadzony do końca roku.

A co z największymi twórcami treści na YT? Takie abonamenty mogą przecież obniżyć ich dochody. Google chce jednak dzielić się z nimi wpływami.

Wirtualna Rzeczywistość Zawita Na Youtube

Czy pomysł abonamentu na YT w zamian za usunięcie reklam jest według Was dobry? Skorzystacie z takiego rozwiązania czy raczej nie zamierzacie nic płacić?

blog comments powered by Disqus
YouTube Bez Reklam, Ale z Abonamentem