PODPOWIEDZI:

YouTube Bez Reklam, Ale z Abonamentem

YouTube Bez Reklam, Ale z Abonamentem

Reklamy na YT są niewątpliwie wkurzające - lekko to ujmując. Pojawiły się jednak informacje, że będzie można je usunąć, ale oczywiście nie za darmo. Więcej szczegółów na ten temat w poniższym newsie.

YouTube to niezwykle popularny serwis, gdzie można oglądać masę różnego rodzaju filmików. Utrapieniem wielu użytkowników są jednak wszechobecne reklamy.


Ekspresy do Kawy

Trudno się jednak temu dziwić, gdyż Google chce po prostu na YT zarabiać. Amerykański gigant może jednak w przyszłości zmienić taką formę i dać odwiedzającym YT możliwość oglądania materiałów bez reklam.

Nic nie ma jednak za darmo. By uniknąć reklam na YT, trzeba będzie opłacać abonament. Nie wiadomo jeszcze o jaką kwotę chodzi. Owy abonament ma być wprowadzony do końca roku.

A co z największymi twórcami treści na YT? Takie abonamenty mogą przecież obniżyć ich dochody. Google chce jednak dzielić się z nimi wpływami.

Wirtualna Rzeczywistość Zawita Na Youtube

Czy pomysł abonamentu na YT w zamian za usunięcie reklam jest według Was dobry? Skorzystacie z takiego rozwiązania czy raczej nie zamierzacie nic płacić?

blog comments powered by Disqus
YouTube Bez Reklam, Ale z Abonamentem