PODPOWIEDZI:

Dzień Darmowej Dostawy w Euro.com.pl

Dzień Darmowej Dostawy w Euro.com.pl

Należący do popularnej sieci sklepów RTV Euro AGD sklep internetowy Euro.com.pl przystępuje do Dnia Darmowej Dostawy. Jest to akcja która cieszy się coraz szerszym zainteresowaniem. Inicjatywa bezpłatnego transportu odbywająca się w tym roku przypada na środę 30.11.2011.

Jeżeli chcecie kupić nowy telewizor, zmywarkę, czy aparat fotograficzny, ale obawiacie się wysokich kosztów dostawy, warto zainteresować się Dniem Darmowej Dostawy w sklepie Euro.com.pl. Zakupy dokonane w dniu 30.11.2011r będą objęte darmowym transportem.

Obojętnie co zamówicie, lodówka, telewizor, czy pralka, będą objęte promocją. Akcja obejmuje wszystkie zamówienia i to bez względu na sposób zapłaty i metodę wysyłki oraz wartość zamówienia. Euro.com.pl dostarczy towary za darmo na terenie całego kraju.

Dzień Darmowej Dostawy obowiązuje 30 listopada br. od 00:00 do 23:59 włącznie!

Pomysł Dnia Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych. W Polsce na pomysł zorganizowania Dnia Darmowej Dostawy wpadł Krzysztof Bartnik – z serwisu eKomercyjnie.pl. Akcja Dzień Darmowej Dostawy ma na celu zachęcenie do zakupów przez internet i postrzegania ich jako wygodnej, bezpiecznej oraz atrakcyjnej cenowo formy zakupów.

Poniżej przedstawiamy Wam przykładowe produkty ze sklepu Euro.com.pl, które można nabyć na stronie firmy w Dniu Darmowej Dostawy:

blog comments powered by Disqus
Dzień Darmowej Dostawy w Euro.com.pl