PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
RTX 2060, Laptopy z Max-Q i Adaptywna synchronizacja dla monitorów nie tylko z G-SYNC!

Fotokite, Czyli Dron na Smyczy

  • Dodano: 3 lata, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (2) (0)
Fotokite, Czyli Dron na Smyczy

Fotokite to dron dla osób, które nie miały większej styczności z nowymi technologiami. Jest on bowiem kontrolowany nie poprzez specjalny joystick, a za pomocą smyczy. W poniższym newsie więcej informacji na ten temat.

Rynek dronów rozwija się w niesamowicie szybkim tempie. Powstają coraz to nowocześniejsze modele. Okazuje się jednak, że tworzone są także urządzenia dla osób, które nie miały jeszcze większej styczności z nowymi technologiami.

Dron-Kurier, Czyli Wielki Projekt Amazon

Mowa np. o nietypowym dronie Fotokite. Co go właściwie wyróżnia? Nie ma tu kontrolera, a za sterowanie urządzeniem odpowiada... smycz.

Dron na smyczy - brzmi dziwnie, ale takie rozwiązanie sprawia, że sterowanie omawianym sprzętem jest proste jak budowa cepa, a nawet bardziej.

Wystarczy więc machać i regulować linkę, by dron poruszał się tak, jak tego chcemy. Owa linka ma jeszcze jeden atut - za jej pomocą można podłączyć drona do banku energii, dając dodatkowe źródło energii.


Sprawdź PROMOCJE na SMARTFONY

Warto zaznaczyć, że Fotokite może być także sterowany za pomocą smartfona. Poniżej materiał wideo o tym nietypowym dronie:

Obecnie trwają testy urządzenia. Cena i data premiery są jak na razie nieznane.
 

blog comments powered by Disqus
Fotokite, Czyli Dron na Smyczy
Autor: Łukasz