PODPOWIEDZI:

Nowe Atrakcje Prosto z Polski Na Google Maps

Nowe Atrakcje Prosto z Polski Na Google Maps

Dzięki Google Maps można zobaczyć z bliska wiele zakamarków najróżniejszych miast. Google udostępniło właśnie szereg polskich atrakcji w usłudze Street View.

Google Maps, a konkretniej usługa Street View, pozwala na wirtualne zwiedzenie wielu miejsc z całego świata, również Polski.

Google poszerzyło właśnie listę ciekawych obiektów z naszego kraju. Od teraz można podziwiać przez internet Wilczy Szaniec, Muzeum na Majdanku czy Łazienkach Królewskich w Warszawie, ZOO w Łodzi i wiele innych.


PROMCOJE na zakup Pralek lub Suszarek

Potrzebne zdjęcia powstały głównie dzięki podróżnikom wyposażonym w specjalny plecak Trekker. Na pokładzie takiego plecaka znajduje się wiele sferycznych kamer.

Jeżeli pragniecie trochę podróżować po Polsce, a nie wiecie jeszcze, gdzie konkretnie chcecie się udać, to zobaczcie przez internet najciekawsze atrakcje, które zostały właśnie zaktualizowane przez Google. Znajdziecie je tutaj.

Rolki Pierścieniowe, Czyli Ciekawy Gadżet Dla Aktywnie Żyjących

Może, któreś z tych miejsc znajduje się blisko Was i da pomysł na sobotnią wycieczkę - pogoda w większości kraju dziś dopisuje, więc warto oderwać się na chwilę od komputera ;)

blog comments powered by Disqus
Nowe Atrakcje Prosto z Polski Na Google Maps