PODPOWIEDZI:

Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.1 - Nowe sterowniki od AMD

Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.1 - Nowe sterowniki od AMD

AMD serwuje swoim klientom nowe sterowniki - Radeon Software Adrenalin Edition w wersji 18.3.1. Powinny one spodobać się przede wszystkim graczom Dota 2, PUGB, Overwatch, Final Fantasy XV, Warhammer: Vermintide II.

Najnowsze sterowniki AMD

Radeon Software Adrenalin Edition w wersji 18.3.1 to najnowsze sterowniki od AMD, które wprowadzają sporo nowych funkcji, a także zapewniają lepszą optymalizację wielu popularnych gier.

Wzrost wydajności będzie można odczuć w takich grach, jak np. Dota 2, Overwatch, Final Fantasy XV, Warhammer: Vermintide II, PUBG.

Radeony w dobrych cenach >>>

Project ReSX (Radeon eSports eXperience)

Większa wydajność w tytułach e-sportowych jest wynikiem wprowadzenia Project ReSX (Radeon eSports eXperience). W ramach tego projektu, AMD rozpoczęło ścisłą współpracę z producentami gier czy zaangażowało wielu swoich inżynierów w szukanie obszarów, które mogą wpłynąć na wzrost wydajności.

Pierwsze efekty już są. Czerwoni chwalą się, że w PUGB zaobserwowano 11% poprawy wydajności w rozdzielczości 1080p na ustawieniach Ultra. Całkiem sporo.

Radeon Overlay

Bardzo ciekawie prezentuje się Radeon Overlay. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy wychodzić z gry, by dostosować pod swoje preferencje wiele ustawień graficznych czy skorzystać z dodatkowych funkcji.

Zobaczcie krótki filmik z praktycznym zastosowaniem Radeon Overlay:

Gdzie ściągnąć Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.1

Szczegółową listę nowości, usprawnień i link do pobrania sterowników znajdziecie na stronie AMD. Ja już zabieram się za ściąganie, gdyż posiadam aktualnie kartę od Czerwonych.

Źródło: AMD

blog comments powered by Disqus
Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.1 - Nowe sterowniki od AMD