PODPOWIEDZI:

Funkcjonalny i Perfekcyjny Multiroom Lenco Playlink

Funkcjonalny i Perfekcyjny Multiroom Lenco Playlink

Producent gramofonów postawił na bycie trendy i stworzył nowatorski system multiroom. Lenco Playlink – to sprzęt jedyny w swoim rodzaju.

System multiroom idealny do małych i dużych przestrzeni!


Dokładnie tak. System Lenco jest jedyny w swoim rodzaju. Lenco Playlink oczywiście umożliwia słuchanie dowolnego utworu, o dowolnym czasie. Pozwala także na niezależne odtwarzanie muzyki w każdym pomieszczeniu, ta funkcja sprawdza się szczególnie tam, gdzie występują różne gusta muzyczne.

Sterowanie sprzętem jest dziecinnie proste, wystarczy, że zainstalujesz apkę dostępną na smartfony i tablety. Nasuwa się tylko jedno pytanie, dlaczego mam kupić właśnie Lenco?

Dlaczego właśnie Lenco?


Po krótkiej analizie wszystlo staje się jasne, ale po kolei. W skład systemu Playlink wchodzą dwa głośniki (jeden oznaczony cyfrą 4, drugi – 6) oraz hub Play Connect. Są to urządzenia na tyle kompaktowe, że w zasadzie nie ingerują w otoczenie. Możesz pomyśleć, iż jest to minus – w końcu trudno oczekiwać dużej mocy od małego opakowania. Nic bardziej mylnego. Za brzmienie Playlink 6 odpowiadają dwa głośniki średnio/wysoko tonowe oraz woofer niskotonowy. Wspiera je wysokiej jakości wzmacniacz klasy D z systemem cyfrowej obróbki sygnału.

Zobacz także najnowszy VideoRanking najlepszych wież stereo do 500 zł!

Ten sam zestaw, aczkolwiek niewiele słabszy, znajdziesz wewnątrz Playlink 4. Efekt? Klarowny, selektywny i basowy (tam gdzie powinien być). Dodatkowo dzięki hubowi Play Connect możesz do systemu multiroom podłączyć sprzęt grający, który masz już w domu. Wystarczy kabel optyczny lub nawet zwykły analogowy RCA. Wiesz, ten z biało-czerwonymi wtyczkami. Nieźle brzmi, ale to nie wszystko, bo Play Connet potrafi też nawiązać muzyczny kontakt z wszystkimi urządzeniami zgodnymi ze standardem AllPlay.

Zawsze tam gdzie Ty... Lenco!


To zdecydowanie nie koniec. Atutem głośników jest możliwość połączenia ich przez Wi-Fi w paśmie 2,4 bądź 5 GHz, bądź poprzez NFC, czy Bluetooth. Dzięki temu współpraca z platformą AllPlay (jej twórca to nikt inny jak sam Qualcomm) jest prosta i stabilna.

Pierwsza konfiguracja jest błyskawiczna. Co oferuje? Wsparcie dla licznych formatów audio (AIFF, WAV, M4A, MP3, FLAC, AAC, ALAC), serwisów do strumieniowania muzyki z sieci oraz internetowych stacji radiowych. To jeszcze nie koniec. Urządzenia z rodziny Playlink mogą odtwarzać wysokojakościowe pliki audio (aż do 24 bit przy 192 KHz). Lenco Playlink to imponujący gadżet, idealnie nadający się na wyszukany prezent dla prawdziwych koneserów muzyki.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta: www.lencoplay.com/pl-pl
 

blog comments powered by Disqus
Funkcjonalny i Perfekcyjny Multiroom Lenco Playlink