PODPOWIEDZI:

JustPen, Czyli Pisanie Palcem

JustPen, Czyli Pisanie Palcem

Czy są tu jeszcze osoby, które często piszą coś ręcznie? Jeżeli tak, to mogą zacierać ręce na myśl o pewnym ciekawym gadżecie, o którym mowa w poniższym newsie.

Nadeszły czasy, w których dość rzadko piszemy coś ręcznie. Funkcje notatnika są przecież obecne w urządzeniach mobilnych. Mnóstwo rzeczy czy dokumentów tworzymy również na komputerach.

Uczniowie czy osoby, które preferują jednak robienie notatek na kartce papieru, mogą zainteresować się pewnym innowacyjnym urządzeniem.

Chodzi konkretnie o JustPen, który pozwala "pisać palcem". Jest to specjalny długopis, który wystarczy jedynie nałożyć na palec i rozpocząć pisanie.

Warto zaznaczyć, że jest to korzystniejsze rozwiązanie od standardowego pisania, gdyż napięcie ścięgien jest mniejsze.

Kolejny wielkim atutem JustPen jest to, że może on pomóc osobom niepełnosprawnym. Wystarczy przecież tylko jeden palec, by móc pisać.

Twórcy myślą także o zrobieniu na podobnej zasadzie widelców, rysików czy nawet szczoteczek do zębów. Na razie są jednak pewne problemy z serią próbną urządzeń JustPen:

Poszukujemy dostawcy, który wytworzy produkty w małej serii w zbliżonej jakości i materiale do produkcyjnej technologii wtrysku, oraz z zachowaniem niskiej ceny jednostkowej - piszą na swojej stronie twórcy JustPen.

Oby udało się takiego dostawcę znaleźć, gdyż projekt wygląda bardzo obiecująco. Zobaczcie również prezentację tego produktu:


blog comments powered by Disqus
JustPen, Czyli Pisanie Palcem