PODPOWIEDZI:

Pranie W Niskich Temperaturach, Czyli Samsung Eco Bubble Na Promocji

Pranie W Niskich Temperaturach, Czyli Samsung Eco Bubble Na Promocji

Pranie w niskich temperaturach niesie za sobą masę korzyści, które pozytywnie wpływają na jakość naszych ubrań. Prym wiodą tu pralki Samsunga wyposażone w technologię Eco Bubble. Obecnie jest kilka promocji na te urządzenia. Może więc nadszedł odpowiedni czas na zmianę pralki?

Pralki Samsung Eco Bubble są na naszym rynku bardzo popularne. Ich metoda działania to rozpoczęcie prania jeszcze przed podgrzaniem wody i wprawienie bębna w ruch. Potem wytwarzane są miliony bąbelków - stąd też nazwa technologii. Aktywna piana wnika w głąb tkaniny do 40 razy szybciej niż inne detergenty i usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy, nie niszcząc delikatnych ubrań.

Oprócz efektywności prania oraz ochrony tkanin, Eco Bubble oszczędza również energię. Trudno się więc dziwić, że pralki Samsung Eco Bubble są tak popularne i dobrze oceniane. Zależnie od modelu, mogą być też wyposażone w wiele przydatnych programów prania, grzałkę ceramiczną czy inne, wysokiej jakości komponenty.

eco2

Warto wspomnieć, że obecnie jest kilka ciekawych akcji promocyjnych na pralki Eco Bubble. Pierwszą z nich jest "30 dni satysfakcji lub zwrot pieniędzy". Jeśli pralka nie spełni Twoich oczekiwań, możesz ją zwrócić w ciągu 30 dni. Wy takim przypadku, wystarczy wypełnić formularz, załączyć skan dowodu zakupu (faktura VAT lub paragon) i podać swoje konto bankowe. "30 dni satysfakcji lub zwrot pieniędzy" trwa do końca bieżącego roku.

Drugą ciekawą akcją jest konkurs "Wygraj 300 zł na zakupy z kartą płatniczą". Wystarczy zakupić pralkę Eco Bubble o załadunku 7 kg i wyższym lub pralko-suszarkę, wypełnić odpowiedni formularz i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Promocja trwa od 11.08 do 30.09.2014 r.

pralki

Oprócz tego, w sklepach często są zniżki na pralki Samsung Eco Bubble. Niejednokrotnie ich ceny są bardzo atrakcyjne.

blog comments powered by Disqus
Pranie W Niskich Temperaturach, Czyli Samsung Eco Bubble Na Promocji