PODPOWIEDZI:

Swimmo - Polski Smartwatch, Który Podbił Kickstartera

Swimmo - Polski Smartwatch, Który Podbił Kickstartera

Swimmo to inteligentny zegarek do pływania, który wspiera trening pływacki i oferuje mnogość ciekawych funkcjonalności. Warto zaznaczyć, że zdobył on ogromną popularność na Kickstarterze i już w październiku trafi do osób wspierających projekt.

Swimmo to innowacyjny zegarek do pływania z Polski, który pojawił się na Kickstarterzei zebrał blisko 160 000 USD. Warto dodać, że celem było zebranie 39 000 dolarów. Każdy, kto wspierał ten projekt, może więc oczekiwać zegarka już w październiku bieżącego roku.


PROMCOJE na zakup Pralek lub Suszarek

A czym właściwie Swimmo się tak wyróżnia? Wielkim atutem urządzenia jest innowacyjny sensor umożliwiający odczytanie pulsu pod wodą bezpośrednio z nadgarstka.

Zegarek wspiera nasz trening pływacki dostosowując jego tempo komendami typu „zwolnij”, „utrzymaj tempo” bądź „przyspiesz”. Odczytywanie pulsu to oczywiście nie wszystko. Mamy podgląd ważnych informacji. Chodzi np. o przepłynięty dystans, tempo, liczbę spalonych kalorii oraz czas spędzony w wodzie. Do dyspozycji mamy również dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne, sterowanie zegarkiem za pomocą dwóch gestów ręki, energooszczędny moduł Bluetooth 4.0.

Smartwatch został wykonany z wysokogatunkowych materiałów. Kolorowy ekran OLED został natomiast przystosowany do pracy pod wodą.

Warto zaznaczyć, że wobec dużo większej zebranej kwoty, zdecydowano się na wprowadzenie kilku nowości. Jest tu np. kompatybilność z popularnymi serwisami fitness, w tym z Endomondo. Są też szczegółowe informacje dotyczące treningu. Jest też tryb treningu na wodach otwartych (jeziora, rzeki, morza).

Inteligentne Biurko o Niezwykłych Możliwościach

Wcale się nie dziwię, że polski smartwatch Swimmo zyskał tak dużą popularność. Są w naszym kraju kreatywne umysły, które tworzą innowacyjny sprzęt. Nic, tylko pogratulować.

blog comments powered by Disqus
Swimmo - Polski Smartwatch, Który Podbił Kickstartera