PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Tylne Koło, Które Zmienia Zwykły Rower w E-Rower

Tylne Koło, Które Zmienia Zwykły Rower w E-Rower

Kickstarter to prawdziwa kopalnia ciekawych i nowatorskich projektów. Tym razem pojawiło się pewne urządzenie, które sprawi, że zwykły rower przemienimy w e-rower.

Marzyliście kiedyś o elektrycznym rowerze? Jeżeli tak, to koniecznie poznajcie Centinel Wheel, czyli specjalne tylne koło, dzięki któremu Wasz rower nie będzie już manualny.

Wspomniany sprzęt będzie początkowo dostępny w rozmiarze 26 cali, ale są już plany poszerzenia oferty. Warto wspomnieć, że Centinel Wheel oferuje mikrokontroler, dwa 180-watowe silniczki i 24-voltową baterię litowo-jonową.


Gadżety pod choinkę do 100zł

Ową baterię trzeba wyjmować na czas ładowania, ale producent zapewnia, że wystarczy na około 48 kilometrów jazdy. Całkiem sporo.

Dzięki kołu Centinel możemy rozpędzić nasz e-rower do 26 km/h. Dodatkowym atutem jest moduł Bluetooth 4.0, który daje możliwość komunikacji z naszym smartfonem - o ile pracuje na systemie Android lub iOS.

Zabezpiecz Swój Rower Z Litelok

Cena urządzenie jest jednak dość wysoka - 899 dolarów. Centinel Wheel ma się pojawić na rynku w kwietniu 2016 roku. Tutaj macie stronę kampanii tego projektu na Kickstarterze. Zainteresowani takim rozwiązaniem?

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Tylne Koło, Które Zmienia Zwykły Rower w E-Rower
Autor: Łukasz