PODPOWIEDZI:

Tylne Koło, Które Zmienia Zwykły Rower w E-Rower

Tylne Koło, Które Zmienia Zwykły Rower w E-Rower

Kickstarter to prawdziwa kopalnia ciekawych i nowatorskich projektów. Tym razem pojawiło się pewne urządzenie, które sprawi, że zwykły rower przemienimy w e-rower.

Marzyliście kiedyś o elektrycznym rowerze? Jeżeli tak, to koniecznie poznajcie Centinel Wheel, czyli specjalne tylne koło, dzięki któremu Wasz rower nie będzie już manualny.

Wspomniany sprzęt będzie początkowo dostępny w rozmiarze 26 cali, ale są już plany poszerzenia oferty. Warto wspomnieć, że Centinel Wheel oferuje mikrokontroler, dwa 180-watowe silniczki i 24-voltową baterię litowo-jonową.


Telewizory TANIEJ w Media Markt

Ową baterię trzeba wyjmować na czas ładowania, ale producent zapewnia, że wystarczy na około 48 kilometrów jazdy. Całkiem sporo.

Dzięki kołu Centinel możemy rozpędzić nasz e-rower do 26 km/h. Dodatkowym atutem jest moduł Bluetooth 4.0, który daje możliwość komunikacji z naszym smartfonem - o ile pracuje na systemie Android lub iOS.

Zabezpiecz Swój Rower Z Litelok

Cena urządzenie jest jednak dość wysoka - 899 dolarów. Centinel Wheel ma się pojawić na rynku w kwietniu 2016 roku. Tutaj macie stronę kampanii tego projektu na Kickstarterze. Zainteresowani takim rozwiązaniem?

blog comments powered by Disqus
Tylne Koło, Które Zmienia Zwykły Rower w E-Rower