PODPOWIEDZI:

Cellular Line do iPhone4 - wysublimowana elegancja

Cellular Line do iPhone4 - wysublimowana elegancja

Nowoczesny, elegancki, wykonany z najlepszych materiałów, perfekcyjnie dopasowany, a przy tym bardzo oryginalny - oto krótka charakterystyka szerokiej gamy etui. Cellular Line wprowadził do swojej oferty nowe linie pokrowców na wyczekiwanego przez wszystkich, najpopularniejszego obecnie iPhona4. Asortyment poszerzą serie Disco, Scuderia, Shocking, Alex, Odeon, Book. Wśród wielu rodzajów każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie.

Pokrowce z serii Disco to modny i błyszczący dodatek do naszego wizerunku. Różnobarwna kolorystyka trafi w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Pokrowce zawierają dodatkowo ochronną warstwę na wyświetlacz, która wpływa na bezpieczeństwo iPhona. Model dostępny jest w pięciu różnych kolorach.

disco

Z kolei pokrowce z serii Scuderia posiadają precyzyjną kompozycję i wysokiej jakości wykonanie (ze skóry ekologicznej), gwarantujące maksymalną ochronę boku, tyłu i wyświetlacza. Dodatkowo wyposażone są w system szybkiego i łatwego otwierania klapy pokrowca. Z pewnością sprawdzą się one u osób, które boją się o bezpieczeństwo swojego iPhona. Dostępne w trzech różnych zestawieniach kolorystycznych.

Scuderia

Seria Shocking to pokrowce wyprodukowane ze specjalnej, ochronnej, bardzo miękkiej gumy, wykonanej bezklejowo, występującej również na rogach. Dzięki temu gwarancja ochrony iPhona przed uderzeniami jest jeszcze większa. Całość wykończenia nadaje świetny, błyskotliwy efekt, który przykuwa uwagę. Linia dostępna w czterech kolorach.

Shocking

Alex to nowa seria pokrowców, które zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami mody. Oryginalny, stylowy, a ponadto wykonany z ekologicznej skóry, imitującej skórę krokodyla, przyciągnie uwagę z pewnością wielu osób. Posiada ochronną klapkę oraz system szybkiego i łatwego otwierania/zamykania.

Alex

Seria pokrowców Odeon, wykonanych ze sztucznego, karbowanego tworzywa z czarnymi wykończeniami, wyposażona jest w dodatkowe, dość intrygujące, składane, metalowe „nóżki”. Umożliwiają one poziome umieszczenie telefonu, postawienie go na biurku itp., co powoduje lepszy widok podczas oglądania plików video. Ponadto posiada ochraniacz wyświetlacza, który gwarantuje łatwy dostęp do klawiszy i gniazd kontroli.

odeon

Model pokrowców Book na iPhona został zaprojektowany na styl książki, otwieranej tradycyjnie w poziomie, co umożliwia pełny dostęp do wszystkich przycisków i złączy. Dzięki zamykającym zatrzaskom iPhone jest unieruchomiony i w pełni bezpieczny. Dodatkowym atutem pokrowca jest elegancka, ekologiczna skóra, z której został wykonany. Seria dostępna jest w dwóch kolorach.

book

blog comments powered by Disqus
Cellular Line do iPhone4 - wysublimowana elegancja