PODPOWIEDZI:

Nowa Drukarka laserowa dla wymagających Brother HL-5450DN

Nowa Drukarka laserowa dla wymagających Brother  HL-5450DN

Firma Brother wprowadza do sprzedaży laserową drukarkę monochromatyczną HL-5450DN. Główne cechy nowego urządzenia to prędkością druku wynoszącą do 38 stron/min, możliwość druku nawet do 8000 stron na jednym tonerze oraz możliwość podłączenia drukarki do biurowej sieci przewodowej. Nowa drukarka laserowa firmy Brother to urządzenie, które idealnie sprawdzi się w małym i średnim biurze.

Brother HL-5450DN to drukarka laserowa charakteryzująca się wysoką szybkością druku, wynoszącą do 38 stron na minutę. Maksymalna rozdzielczość druku wynosząca 1200x1200dpi sprawia, że dokumenty są wydrukowane zawsze wyraźnie, z dokładnym odwzorowaniem szczegółów.

1a

Funkcja automatycznego druku dwustronnego, możliwość drukowania dwustronnych broszur oraz funkcja druku 2, 4, 9, 16 lub aż 25 stron na jednej kartce formatu A4 co pozwala natomiast na zmniejszenie zużycia papieru do 75%. Drukarka została wyposażona w funkcje automatycznego ignorowania pustych stron w dokumencie dzięki czemu, czasy kiedy traciliśmy czas na przewinięcie pustych stron przez podajnik odchodzą w zapomnienie. Dodatkowo HL-5450DN została wyposażona w tryb cichego druku, w którym praca drukarki będzie ledwie słyszalna co rozszerza możliwości wykorzystania produkty Brothera.

HL-5450DN posiada wiele możliwości druku zdalnego, dzięki czemu drukowanie materiałów w biurze jest możliwe bezpośrednio z urządzeń mobilnych, laptopów oraz komputerów stacjonarnych z każdego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do Internetu.

HL-5450DN posiada także funkcje ograniczenia możliwości wydruku tylko dla wybranych użytkowników sieci oraz wprowadzenie limitu ilości drukowanych stron.

blog comments powered by Disqus
Nowa Drukarka laserowa dla wymagających Brother HL-5450DN