PODPOWIEDZI:

Kolejny Smartfonowy Twardziel - Tym Razem od Kruger & Matz

Kolejny Smartfonowy Twardziel - Tym Razem od Kruger & Matz

Rynek ultra wytrzymałych smartfonów mocno poszerzył się w ostatnim czasie. Swoją cegiełkę chce również dołożyć marka Kruger & Matz, która prezentuje smartfon DRIVE 3.

Kruger&Matz; DRIVE 3 to optymalny smartfon dla osób, które pracują w ciężkich warunkach lub nie obchodzą się lekko ze swoimi urządzeniami mobilnymi, ale pragną zarazem mieć sprzęt funkcjonalny i multimedialny.

DRIVE 3 posiada wzmocnioną i niezwykle trwałą obudowę z metalowymi elementami. Spełnia ona normę IP67. Zapewnia więc odporność na pył czy zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokości 1 m.

Pasjonatom ekstremalnych przeżyć przyda się także moduł GPS, e-kompas oraz dwie kamery - tylna 8 mpix i przednia 2 mpix. Jest też wbudowany modem 4G.

Jeżeli chodzi o wyświetlacz, to mamy to do czynienia z 5-calowym ekranem HD IPS o rozdzielczości 720x1280 px ze szkłem Dragontrail.

Nad wydajnością czuwa czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 MSM8926, taktowany zegarem 1,2 GHz oraz wspierany 1GB pamięci RAM. Systemem operacyjnym jest popularny Android 4.4 KitKat. Na nasze dany mamy 8GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowania za pomocą karty pamięci. Dużym atutem jest też bateria o pojemności wynoszącej aż 4050mAh.

Kruger&Matz; DRIVE 3 kosztuje 999 zł.

blog comments powered by Disqus
Kolejny Smartfonowy Twardziel - Tym Razem od Kruger & Matz