PODPOWIEDZI:

myPhone HALO X - Hybryda Telefonu ze Smartfonem

myPhone HALO X - Hybryda Telefonu ze Smartfonem

myPhone HALO X to ciekawe, a przede wszystkim stosunkowo tanie połączenie klasycznego telefonu komórkowego ze smartfonem. Jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć o tym urządzeniu, to zajrzyjcie do poniższego newsa.

Jeśli śledzicie ofertę polskiego producenta telefonów, firmy myPhone, to musicie poznać model, który na rynku pojawi się już 1 czerwca.

Mowa o myPhone HALO X, czyli hybrydzie telefonu komórkowego ze smartfonem. Wygląd zdecydowanie przypomina smartfona. Mamy tu dotykowy wyświetlacz i trzy przyciski funkcyjne pod nim. Interfejs jest jednak na tyle uproszczony, że obsługa urządzenia jest prosta jak w klasycznych telefonach.

Atutem jest także wytrzymały akumulator i stosunkowo niski pobór prądu. Obudowa została wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Mamy do dyspozycji łącze micro-USB oraz dwa otwory na złącza bazy-ładowarki.

3,5-calowy dotykowy kolorowy wyświetlacz HVGA IPS (16 mln. kolorów) posiada menu z dużymi i czytelnymi ikonami.

Fani zdjęć mają z kolei wbudowany aparat fotograficzny o dwumegapikselowej matrycy. Jest także Bluetooth, radio FM, latarka diodowa czy czytnik kart microSD.

myPhone HALO X będzie ciekawą propozycją dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze smartfonami lub dla ludzi starszych. Cena wynosi jedyne 249 złotych. Premiera 1 czerwca.

blog comments powered by Disqus
myPhone HALO X - Hybryda Telefonu ze Smartfonem