PODPOWIEDZI:

Najnowsze Smartfony Samsung Galaxy w Testach SquareTrade

Najnowsze Smartfony Samsung Galaxy w Testach SquareTrade

Samsung Galaxy S6 i S6 Edge to niewątpliwie hity sprzedażowe i niezwykle zaawansowane urządzenia. A jak wygląda sprawa z testami wytrzymałości tych modeli? SquareTrade postanowił je sprawdzić!

Na samym początku warto zaznaczyć, że SquareTrade to dostawca kompleksowego planu ochrony urządzeń mobilnych, który prowadzi również obiektywne testy urządzeń.

Takie testy uwzględniają masę czynników, od parametrów fizycznych  po wyniki w teście upadku, ślizgu, czy wygięcia. Skala to 1-10 punktów, a czym więcej punktów dany smartfon uzyskał, tym bardziej jest narażony na uszkodzenia przy jakimś wypadku. 1 punkt jest tu więc prawdziwą perfekcją pod względem wytrzymałości.

Doskonałe W Każdym Calu, Metalowo-Szklane Smartfony Od Samsunga

Trzeba też koniecznie wspomnieć o tym, że pierwszy raz testy SquareTrade uwzględniają wyniki testu wygięcia dzięki nowemu robotowi testującemu SquareTrade BendBot.

Czas przejść do konkretów i poznać wyniki smartfonów Samsung Galaxy S6:

Poniżej tabelka ze szczegółowymi wynikami i porównaniem do Samsunga Galaxy S5, a także do flagowców Apple:

Testy pokazują, że Samsung Galaxy S6 jest niezwykle wytrzymałym smartfonem. Najlepiej wygląda w nim kwestia wodoodporności, wytrzymałości przy upadku i test wygięcia.

Jeżeli więc chcecie mieć telefon zaawansowany technologicznie, funkcjonalny, wydajny i zarazem bardzo wytrzymały, to Galaxy S6 będzie świetnym wyborem.

> Nie przepłacaj - kup najtaniej Samsunga Galaxy S6

> Samsung Galaxy S6 Edge w atrakcyjnej cenie i wielu kolorach

W testach SquareTrade nieźle wypadł również iPhone 6. Może na niego też warto zwrócić uwagę przy szukaniu optymalnego urządzenia mobilnego?

> iPhone 6 64GB - dorwij go najtaniej!

Ciekawi, jak takie testy wytrzymałości w ogóle wyglądają? Poniżej macie filmik, który nakreśla dokładność testów SquareTrade:

blog comments powered by Disqus
Najnowsze Smartfony Samsung Galaxy w Testach SquareTrade