PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki fotel gamingowy dla wymagających?

Zapewnij Sobie Komfort - Nietuzinkowy Fotel Dla Graczy

Zapewnij Sobie Komfort - Nietuzinkowy Fotel Dla Graczy

Jeżeli zależy Ci na najwyższym komforcie podczas gry, to musisz zadbać również o swój fotel. Na rynku pojawił się właśnie bardzo ciekawy model, o którym mowa w poniższym newsie.

Arozzi Monza Gaming Chair to efektownie wyglądający fotel, który został stworzony z myślą o graczach. Długie siedzenie przed komputerem czy konsolą może przecież źle wpływać na nasze plecy czy kark, a solidnie wykonany fotel zwalczy ten problem.

Autem Arozzi Monza Gaming Chair jest bez wątpienia ergonomia. Mamy tu wysokiej jakości wyściółkę, podłokietniki i wygodne siedzisko, które nie zawiedzie nawet podczas długich sesji przy PeCecie.

Funkcjonalność to kolejny atut omawianego modelu. Są tu bowiem liczne opcje regulacji, które bez problemy dostosujemy pod nasz wzrost. Wybierzemy także optymalne ułożenie rąk i pleców.

Arozzi Monza Gaming Chair to także iście gamingowy wygląd, który robi wrażenie. Trzeba też zaznaczyć, że fotel sprawdzi się w biurze czy domowym gabinecie.

Arozzi Monza Gaming Chair w skrócie:

  • Grube, wyściełane podłokietniki, siedzisko i oparcie
  • Ergonomiczny kształt
  • Obicie ze skóry ekologicznej dla łatwiejszego czyszczenia
  • Obrót fotela o 360 stopni
  • Regulacja wysokości fotela dzięki sprężynie gazowej
  • Uchylny fotel z funkcją blokady (blokada działa w położeniu pionowym)
  • Lekka konstrukcja ułatwiająca przemieszczanie
  • Pięć podwójnych nylonowych kółek

Cena wynosi 699 zł. Wydaje się, że to dużo, ale inne gamingowe fotele o podobnej funkcjonalności potrafią kosztować nawet powyżej tysiąca złotych.

Dodam jeszcze, że sam posiada bardzo podobny fotel, za który dałem całkiem sporo kasy, ale nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Jeżeli przesiadujecie sporo przed komputerem, to polecam zainteresować się tego typu fotelami - nie będziecie żałować!

blog comments powered by Disqus
Zapewnij Sobie Komfort - Nietuzinkowy Fotel Dla Graczy