PODPOWIEDZI:

Moky - Niewielki Gadżet z Niewidzialnym Touchpadem

Moky - Niewielki Gadżet  z Niewidzialnym Touchpadem

Klawiatura z touchpadem to nic nadzwyczajnego w dzisiejszych czasach. Pojawiło się jednak urządzenie, które oferuje dwa wspomniane elementy, ale w dość nietypowy, a nawet innowacyjny sposób. Szczegóły w poniższym newsie.

Na rynku mamy multum klawiatur, które oferują również touchpad. W zasadzie każdy notebook dysponuje takim rozwiązaniem. Czy można więc jakoś zrewolucjonizować tego typu sprzęt? Okazuje się, że tak.

Mowa o niewielkiej i niepozornej klawiaturze Moky. Patrząc na nią, nie widać touchpada, ale taki rzeczywiście istnieje. Jest nim cały obszar nad klawiszami. Sterowanie wchodzi więc na poziom gestów. Zobaczcie prezentację tego urządzenia:

Wygląda całkiem ciekawie, szczególnie, że do Moky można przymocować urządzenie mobilne. Jeżeli ktoś poszukuje bezprzewodowej i niewielkiej klawiatury, a nie bardzo ma jeszcze miejsce na korzystanie z myszki lub nie lubi tradycyjnych touchpadów, to powyższy gadżet powinien go zainteresować.

Warto jeszcze dodać, że Moky komunikuje się z komputerem lub innymi urządzeniami za pomocą Bluetooth 4.0, a bateria działa aż do 3 miesięcy. Całkiem nieźle.

blog comments powered by Disqus
Moky - Niewielki Gadżet z Niewidzialnym Touchpadem