PODPOWIEDZI:

COMBAT FX-ONE - Niedrogi Zestaw Dla Graczy

COMBAT FX-ONE - Niedrogi Zestaw Dla Graczy

Jeżeli szukacie myszki i klawiatury, ale nie macie na to wielkiego budżetu, to koniecznie poznajcie COMBAT FX-ONE. Wspomniany zestaw pojawił się już w sieci sklepów Biedronka i wyróżnia się dobrym stosunkiem ceny do jakości.

COMBAT FX-ONE składa się z ergonomicznej i precyzyjnej myszki oraz klawiatury. Oba te urządzenia mają liczne funkcjonalności, które spodobają się graczom. Plusem jest także typowo gamingowy design i solidne wykonanie.

Mysz optyczna MK-02 oferuje rozdzielczości od 800-2400 DPI, 6 przycisków, podświetlenie LED 7 kolorów, interfejs USB czy przewód 1,5 metra z nylonowym oplotem. Warto wspomnieć, że gryzoń jest profilowany pod osoby praworęczne.

Jeżeli chodzi o klawiaturę, to jest ona membranowa i również korzysta z popularnego interfejsu USB. Posiada 104 przyciski + 12 multimedialnych, podświetlenie w 3 kolorach czy wymiary 465 mm szerokość x 198 mm wysokość x 32 mm grubość.

Czołowe klawiatury do gier na naszym rynku

Omawiany zestaw już od dzisiejszego dnia (23.05.2016) dostępny jest w sieci sklepów Biedronka. Jego cena wynosi zaledwie ok. 100 zł.

Zobacz naszą recenzję tego zestawu:

blog comments powered by Disqus
COMBAT FX-ONE - Niedrogi Zestaw Dla Graczy