PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Router Dla Kobiet w Ciąży - Czy Wi-Fi Szkodzi Zdrowiu?

Router Dla Kobiet w Ciąży - Czy Wi-Fi Szkodzi Zdrowiu?

Jesteście uzależnieni od Wi-Fi? Widzicie w tej łączności same zalety? Okazuje się, że może być tu pewna wada - promieniowanie elektromagnetyczne, którego obawiają się np. kobiety w ciąży. Powstają jednak urządzenia, które eliminują ten problem.

Na początku trzeba zaznaczyć, że temat szkodliwości Wi-Fi na organizm człowieka jest sporny. Niektóre badania pokazują, że emitowane promieniowanie elektromagnetyczne jest szkodliwe, choć Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) twierdzi inaczej.


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Niektórzy mogą się jednak tym przejąć i dmuchać na zimne. Mowa w szczególności o kobietach w ciąży. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że Wi-Fi ma negatywny wpływ na nasze zdrowie, ale niektórzy producenci na takie wieści postanowili zareagować.

czy wifi szkodzi zdrowiu?

Mowa o pewnej chińskiej firmie, która wprowadza na rynek router Qihoo 360 P1 z opcją "dla kobiet w ciąży". Cała filozofia tego sprzętu jest dość prosta. Router ma słabszy zasięg, ale dzięki temu ogranicza emisję promieniowania elektromagnetycznego aż o 70%. Coś za coś. Są oczywiście dostępne inne tryby, które zapewnią dużo sprawniejsze działanie i większy zasięg, ale nie zniwelują promieniowania.

wifi jednak szkodliwe?

Na temat omawianego routera szybko wypowiedziała się znana chińska firma Xiaomi, twierdząc, że Wi-Fi wcale nie szkodzi naszemu zdrowiu, a tryb dla kobiet w ciąży to zwykły chwyt marketingowy.

Ciężko na razie stwierdzić co jest tu prawdą. Ludzie na pewno nie zrezygnują z Wi-Fi, ale czy przestraszą się ewentualnej szkodliwości i zaczną masowo kupować urządzenia, które redukują promieniowanie elektromagnetyczne? Jak myślicie?

Jakie routery są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu routerów z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które routery warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-Link TL-WR1043ND TP-Link TL-WR1043NDBest of the best!
2TP-Link TL-MR3420 TP-Link TL-MR3420 Sprawdź sam
3Asus RT-N18U Asus RT-N18U Ten ma niezłą cenę!
4D-LINK DWR-921 D-LINK DWR-921 Polecany model
5TP-Link TD-W8960N TP-Link TD-W8960N Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Routerów – Wybierz Najlepsze Urządzenie

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Router Dla Kobiet w Ciąży - Czy Wi-Fi Szkodzi Zdrowiu?
Autor: Łukasz