PODPOWIEDZI:

Wykaż Się i Wygraj w myPhone INFINITY Challenge

Wykaż Się i Wygraj w myPhone INFINITY Challenge

Jeżeli interesujecie się ofertą polskiego producenta telefonów, firmy myPhone, to pewnie znacie model Premium o nazwie myPhone Infinity. Dzięki bardzo ciekawemu konkursowi możecie wygrać to urządzenie. Szczegóły w poniższym newsie.

Lubicie konkursy? Ja bardzo, szczególnie jak są ciekawe. Na bardzo fajny pomysł wpadła firma myPhone, która rozpoczyna akcję myPhone Infinity Challenge. Poniżej oficjalny komunikat dotyczący tego konkursu:

Chcesz coś zmienić lub czegoś się nauczyć, ale brakuje Ci motywacji? Weź udział w konkursie Infinity Challenge. Wyznacz sobie cel, który będziesz konsekwentnie realizować przez 21 dni, poproś o wsparcie znajomych i wygraj najnowszy smartfon myPhone INFINITY.

Ponoć 21 dni potrzeba na wykształcenie nawyku - mówi Miłosz Jarosiewicz, marketing manager w myPhone - Idąc za teorią Maxwella Maltz’a opracowaliśmy założenia konkursu, dzięki któremu zachęcamy do stawiania sobie wyzwań i ich realizacji dodaje

myPhone INFINITY - Smartfony PREMIUM Od Polskiego Producenta

Chodzi o to, by wyznaczyć sobie jakiś cel, konsekwentnie go realizować i pokazać postępy oraz efekty. Co to może właściwie być? Praktycznie to wszystko. Na myśl przychodzi np. codzienny trening czy dieta.

Pomysły mogą być oczywiście bardziej zwariowane. 21-dniowa podróż przez całą Polskę, podróż tylko autostopem czy nauka pisania drugą ręką. Ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, a ona często nie ma żadnych granic.

By wziąć udział w konkursie trzeba odwiedzić stronę www.infinitychallenge.pl. Nagrodzonych ma być osiem prac. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a zgłoszenia są przyjmowane do 14 kwietnia 2015 roku. Nagrodami są najnowsze smartfony z serii myPhone Infinity. Jest o co walczyć. Do dzieła!

blog comments powered by Disqus
Wykaż Się i Wygraj w myPhone INFINITY Challenge