PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telefony i powerbanki w Promocji

Jetpack Już Niedługo na Rynku, Ale Jego Cena Powala

Jetpack Już Niedługo na Rynku, Ale Jego Cena Powala

Martin Jetpack to niesamowite urządzenie, które pozwoli każdemu latać w przestworzach. Zadebiutuje na rynku już w 2016 roku. Jest jednak jedna wada... Chodzi o cenę tego sprzętu. Więcej informacji w poniższym newsie.

Konstrukcja sprzętu Martin Jetpack w wielu elementach bazuje na rozwiązaniach znanych z superszybkich samochodów. Jest tu np. silnik V12 czy wiele aerodynamicznych elementów.

Daje to całkiem spore możliwości w lataniu tym jetpackiem. Można wznieść się na wysokość 1000 metrów i latać z prędkością dochodzącą aż do 100 km/h. Maksymalne obciążenie wynosi natomiast 120 kg.

AeroMobil - Lata, Jeździ i Świetnie Wygląda!

Zadbano też o bezpieczeństwo pilota. Do dyspozycji jest specjalny spadochron, który działa nawet na niskich wysokościach.

Martin Jetpack wejdzie na rynek już w 2016 roku. Nie wszystkio jest jednak takie kolorowe. Jeżeli chcemy pozwolić sobie na omawianą maszynę, musimy odłożyć aż 150 tysięcy dolarów - na tyle bowiem wyceniono ten nietuzinkowy jetpack.


Ekspresy do Kawy

Ja już bym chyba wolał za taką kwotę kupić sobie jakiś super samochód albo wybudować dom. Bogaci miłośnicy latania pewnie jednak skuszą się na Martin Jetpack.

blog comments powered by Disqus
Jetpack Już Niedługo na Rynku, Ale Jego Cena Powala