PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

myPhone NEXT-S - kolejny niedrogi smartfon od firmy myPhone

myPhone NEXT-S - kolejny niedrogi smartfon od firmy myPhone

Firma myPhone poczyniła duży krok na rynku smartfonów, wprowadzając na rynek model myPhone NEXT, który zyskał sporą popularność. Dziś na nasz rodzimy rynek wchodzi nowa wersja tego telefonu - myPhone NEXT-S. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o nim więcej.

myPhone NEXT-S to nowy smartfon w ofercie firmy myPhone, który od dzisiejszego dnia jest dostępny w sprzedaży na polskim rynku. Za wydajność urządzenia odpowiada głównie czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2 GHz, który jest jednocześnie bardzo energooszczędny. Mamy tu również 1 GB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej i złącze kart pamięci microSD do 32 GB.

Przeczytaj o innych telefon od firmy myPhone!

myPhone NEXT-S określany jest mianem następcy popularnego NEXT-a. Czym oba telefony się różnią? Przede wszystkim konstrukcją. NEXT-S jest wyraźnie smuklejszy od NEXT’a – ma zaledwie 8,5 mm grubości. Posiada też wyświetlacz IPS wykonany w technologii One Glass Solution. Przekątna ekranu QHD to 4,5 cala. Taka specyfikacja zapewnia bardzo komfortową obsługę urządzenia. Systemem operacyjnym jest tu popularny Android 4.2.

myPhone NEXT-S 2

To nie koniec nowości w telefonie myPhone NEXT-S. Znajdziemy tu również kamerę cyfrową marki Samsung S5K4E1 z matrycą 5 megapikseli, autofocusem, HDR, funkcją wykrywania twarzy, panoramą, nagrywającą filmy HD. Stare zalety również nie znikają. Mamy bowiem obsługę dwóch kart SIM oraz darmowego internetu Aero2. Są też moduły Bluetooth 4.0 z A2DP i EDR, GPS, WiFi 802.11 b/g/n, szybki transfer danych HSDPA+ 21.4 Mbps i HSUPA 5.7 Mbps.

Warto też wspomnieć o akumulatorze, którego pojemność wynosi 1750 mAh. Producent zapewnia, że pozwala to na działanie telefonu w stanie czuwania aż do 10 dni lub na 9 godzin rozmów.

Sugerowana cena detaliczna myPhone NEXT-S – 759 złotych brutto.

Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
myPhone NEXT-S - kolejny niedrogi smartfon od firmy myPhone