PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Top Speed, Czyli Obiecująca Gra Mobilna od Polskiego Studia

Top Speed, Czyli Obiecująca Gra Mobilna od Polskiego Studia

Polak potrafi! Również robić świetne gry mobilne. Tak właśnie zapowiada się Top Speed od polskiego studia T-Bull. Szczegóły w poniższym newsie.

Jeżeli jesteście miłośnikami mobilnych gier wyścigowych, to koniecznie zapamiętajcie nazwę Top Speed. Jest to gra od polskiego studia T-Bull, która pojawi się już w końcówce lipca.


Ekspresy do Kawy

Fabuła jest dość prosta jak na ten gatunek - walczymy o miano króla nielegalnych wyścigów, a naszymi głównymi oponentami są kryminalni bossowie.

Z opisu gry, bardzo podoba mi się to, że wydaje się być niezwykle rozbudowana. Będziemy mieć bowiem do wyboru blisko siedemdziesiąt aut, szerokie opcje tuningu, wiele tras (także pozamiejskich, jak np. pokład lotniskowca), a także sporo ciekawych trybów rozgrywki.

Jeden z trybów pozwoli na odwrócenie ról - będziemy ścigać radiowozem różnych przestępców, którzy urządzają sobie nielegalne wyścigi na naszym terenie.

Omawiana gra będzie dostępna dla urządzeń mobilnych z systemami Android, iOS, Windows Phone i Blackberry OS oraz komputerów Windows i Mac.

Genialny Pomysł Samsunga, Który Zmniejszy Liczbę Wypadków

Pobierzemy ją za darmo m.in. z Google Play, iTunes, Windows Store i Amazon Appstore. Znajdą się w niej także elementy, które będzie można zakupić za prawdziwe pieniądze, ale twórcy zaznaczają, że jej model to free-to-play.

Na koniec warto zaznaczyć, że wrocławskie studio T-Bull wprowadziło już w przeszłości takie gry mobilne, jak np. Zombie Call: Trigger Shooteroraz High Speed Race: Racing Need.

Osobiście czekam na Top Speed i na pewno go ściągnę na swojego smartfona. A Wy?

blog comments powered by Disqus
Top Speed, Czyli Obiecująca Gra Mobilna od Polskiego Studia