PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

EA Wstrzymuje Mikrotransakcje w Battlefront II - Oburzeni Gracze i Nielegalny Hazard

EA Wstrzymuje Mikrotransakcje w Battlefront II - Oburzeni Gracze i Nielegalny Hazard

EA wstrzymało dziś możliwość przeprowadzania mikro-transakcji w Battlefront II! Czy to posypanie głowy popiołem, czy po prostu próba obrony przed ostatnio rozpoczętym śledztwem w Belgii i Holandii, biorącym na celownik loot-boxy jako nielegalny hazard. Co obstawiacie?

EA wycofuje mikro-transakcje z Battlefront II - śledztwo o hazard w tle

Ten miesiąc zdecydowanie nie jest najlepszym w historii EA. Niechlubny rekord na reddicie, fala refundacji Battlefronta II, a teraz wreszcie śledztwo w sprawie domniemania internetowego hazardu poprzez loot-boxy, który w Belgii i Holandii jest zakazany, bo w sumie nabywamy coś kompletnie losowego i nie znamy tego wartości podejmując decyzję zakupową. EA naważyło piwa i dzisiaj zaczęło powoli je podpijać, dezaktywując mikro-transakcje w swoim najnowszym tytule.

Jak widać, z agresywnej postawy DICE na reddicie zostało tylko duże "Sorry". Nic jednak dziwnego, że zebrali cięgi, projektując grę w taki sposób, by wręcz wymusić na graczu zakup ich skrzynek w grze, która sama w sobie sporo kosztuje. Albo grindujesz, albo płacisz, a nawet jeżeli grindujesz, to tryb Arcade też ma ograniczenia co do możliwości zarabiania, które są nawet na 14-godzinnym cool-downie. Wciąż nie wiem, czy ten ruch ma na celu wydojenie jeszcze z pieniędzy tych, którzy przez całe larum Battlefronta II nie kupili, by potem znów przywrócić mikro-transakcje, czy realne przyznanie się do błędu i zapowiedź zmian. Na te pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami, choć ja obstawiam pierwszą opcję.

Jakie karty graficzne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kart graficznych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które karty graficzne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITION ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITIONBest of the best!
2Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sprawdź sam
3ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini Ten ma niezłą cenę!
4Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Polecany model
5Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Kart Graficznych do 1000 zł

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
EA Wstrzymuje Mikrotransakcje w Battlefront II - Oburzeni Gracze i Nielegalny Hazard