PODPOWIEDZI:

Dwie Twarze Samsunga Galaxy Note 7!

Dwie Twarze Samsunga Galaxy Note 7!

Do premiery Note’a 7 pozostało jeszcze ponad trzy tygodnie, ale źródła traktujące wciąż dostarczają nam kolejnych informacji. Na obecna chwilę okazuje się, że najnowszy phablet od Samsunga najprawdopodobniej będzie dostępny w dwóch wariantach! Co będzie wyróżniało obydwa modele? Czy do europy trafią obie wersje? Zapraszam do lektury!

Najnowszy model z rodziny Note wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród dziennikarzy, jak i zainteresowanych konsumentów. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ zapowiada się ono jeszcze bardziej interesująco oraz obiecująco, niżeli flagowy model Galaxy S7! Siódma (a raczej szósta) odsłona Note’a będzie stworzona do zadań specjalnych, które będą wykonywały dwa warianty… procesora!

Myślisz o zakupie ciekawego dodatku do konsoli PlayStation 4? Co powiesz na to!


Jeżeli wierzyć plotkom, Samsung Galaxy Note 7 pojawi się w wersji z jednymi z dwóch występujących układów! Do sieci wyciekły informacje dotyczące wyników testów wydajnościowych Note’a 7, który na wyposażeniu ma Exynosa 8893/7420 oraz Snapdragona 820. Przy czym jak zauważyliście, w przypadku autorskiej jednostki Samsunga, pojawiły się dwa różne modele. Wariant z Exynosem 8893 osiągnął wynik 2300 punktów biorąc pod uwagę pracę pojedynczego rdzenia, zaś w przypadku wykorzystania wszystkich wynik ten wyniósł już 8110 pkt! Słabsza jednostka Exynos 7420 uzyskała kolejno punkty: 909 oraz 3768 pkt.


Ekspresy do Kawy


Jak sprawy mają się w przypadku Snapdragona 820? Wyniki wypadają nieco gorzej od Exynosa 8890. Autorska jednostka koreańskiego giganta osiągnęła o 2740 punktów więcej, jeśli chodzi o prace wszystkich dostępnych rdzeni procesora! Gorzej wypadła jednostka Samsunga w kwestii wydajności pojedynczego rdzenia, bowiem Snapdragon 820 otrzymał… 30 punktów więcej. Zatem, różnica jest stosunkowo niewielka, ale i tak układ Koreańczyków jest godniejszy polecenia niżeli Snapdragona!

Chcesz kupić dobrego smartfona, ale nie wiesz co dokładnie wybrać? Koniecznie obejrzyj ten materiał!Nie wiem czy zauważyliście, ale SamsungGalaxy Note 7 w wariancie z Exynosem 7420 ma na wyposażeniu Androida 7.0! Jest to co najmniej niemożliwe, ponieważ system ten obecnie utrzymywane jest w fazie testów, zatem pojawienie się najnowszego Note’a z tym OS-em graniczy z cudem! Czy jest to potwierdzenie nieprawdziwości tych informacji? Być może na testowym urządzeniu zainstalowano wersję beta Androida Nougat? Hipotez może być wiele, aczkolwiek warto skupić się na tych najbardziej bliższym prawdzie! Przeczuwam, że Note 7 pojawi się w europie z Snapdragonem 820 na pokładzie, zaś wariant z Exynosem 8893 zostanie zarezerwowany dla rynku koreańskiego. Nie sądzicie? Wypowiedzcie się na ten temat w komentarzach poniżej materiału! Zapraszam również na nasze forum! ;)

blog comments powered by Disqus
Dwie Twarze Samsunga Galaxy Note 7!