PODPOWIEDZI:

[WYNIKI KONKURSU] Recenzja Konsumencka Logitech

[WYNIKI KONKURSU] Recenzja Konsumencka Logitech

Bardzo wszystkim dziękujemy za udział w naszym KONKURSIE - Logitech. Poniżej przedstawiamy zwycięzce naszej zabawy, który będzie miał okazję przetestować jak precyzyjna jest myszka Logitech MX Master.

Wasze zgłoszenia, czyli odpowiedzi na pytanie Konkursowe "Dlaczego precyzja myszki ma znaczenie?" były bardzo oryginalne, śmieszne, intrygujące... ale najważniejsze, że były oryginalne!

Wraz z przedstawicielami LOGITECH wyłoniliśmy, według nas, najciekawszą odpowiedź.

Myszką Logitech MX Master chcielibyśmy nagrodzić zgłoszenie autorstwa Bartosza Bełtowskiego, który tak odpowiedział na pytanie konkursowe:

"Precyzja myszki jest często pomijanym elementem w momencie kupna tego urządzenia - częścej zwraca się uwagę na takie walory jak dopasowanie do dłoni, wielkość, typ sensora czy ilość DPI. Błąd - diabeł tkwi w szczegółach. Takim szczegółem jest precyzja myszki. Ten szczegół powinien interesować nie tylko progamerów, lecz także przeciętnego Kowalskiego w zakresie komputerów. To właśnie od precyzji zależy czy trafimy tego już magicznego headshota czy też nie, to od niej zależy czy przytrafi nam się missclick, który może mieć tragiczne skutki lub uwikłać nas w kłopotliwą sytuację, i w końcu to od niej zależy jak sprawnie będziemy poruszać się w wirtualnym świecie."

Zwycięzcy bardzo gratulujemy. Nagroda zostanie wysłana niezwłocznie. 

Przypominamy, że to jeszcze nie koniec zabawy. Z niecierpliwością czekamy na autorski Test Zwycięzcy, który zostanie opublikowany na łamach naszego portalu VideoTesty.pl.

Na otarcie łez dodam tylko, że wkrótce ruszamy z kolejnym Konkursem. Śledźcie nasz profil na Facebooku: Fanpage VideoTesty.pl

blog comments powered by Disqus
[WYNIKI KONKURSU] Recenzja Konsumencka Logitech