PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie karty graficzne | 400-1100 złotych | TOP 6 |

NVIDIA GeForce GTX Challenge - Będzie Się Działo!

NVIDIA GeForce GTX Challenge - Będzie Się Działo!

NVIDIA GeForce GTX Challenge to pasjonująca impreza, która odbędzie się już 18 lipca. Wiele znanych osobistości europejskiego Internetu specjalizujących się w grach zmierzy się ze sobą. Szczegóły poniżej.

Rozgrywki GeForce #GTXChallenge odbędą się już 18 lipca i trwać będą jeden dzień, ale za to jaki. Weźmie w nich udział wiele znanych osób, które specjalizują się w grach i często robią swoje filmiki na YT lub streamują na Twitchu.

Warto zaznaczyć, że turniej odbędzie się w studio ESL w Kolonii, a łączna pula nagród wynosi 15 tysięcy Euro. Złożonych zostanie siedem zespołów po trzech graczy każdy - będzie również ekipa z Polski!

Arozzi Mugello - Kolejny Świetny Fotel Dla Graczy

Pojedynki będą toczyły się w takich grach, jak np. Counter-Strike: Global Offensive, Project CARS, Shovel Knight.

GeForce #GTXChallenge będzie można obejrzeć na polskim kanale nVidii. Dodam, że warto tam "luknąć", gdyż nVidia przygotowała także liczne konkursy dla widzów z atrakcyjnymi nagrodami.


Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

Szczegółowe informacje na temat zawodów macie tutaj. Już 12 lipca (godzina 16.00) odbędzie się pierwszy trening polskiego zespołu, który transmitowany będzie na polskim twitchu nVidii. Nasza ekipa pogra wtedy w CS:GO, a także, uwaga... w Symulator Kozy.

blog comments powered by Disqus
NVIDIA GeForce GTX Challenge - Będzie Się Działo!