PODPOWIEDZI:
600zł CashBack na Pralki Samsung

Kolejne Wieści na Temat Nowych Smartfonów Samsunga

Kolejne Wieści na Temat Nowych Smartfonów Samsunga

Plotki, które nakręcają premiery flagowych smartfonów Samsunga czy Apple, przypominają mi czasem brazylijską telenowelę. Tym razem mamy nowe wieści dotyczące Samsunga Galaxy S6 Edge Plus.

Wielkimi krokami zbliżają się premiery flagowych urządzeń mobilnych od dwóch gigantów na tym rynku - Samsunga oraz Apple. Oczywiście na temat Samsunga pojawiły się kolejne doniesienia, tym razem z wietnamskich, podobno wiarygodnych źródeł.

Na tapecie znalazł się Samsung Galaxy S6 Edge Plus. Podstawową informacją jest ta, że nie pojawi się on na targach IFA, a już w przyszłym miesiącu. Potwierdzałoby to zmianę strategii Samsunga, która ma na celu nieco szybsze premiery urządzeń mobilnych, by nie pokryły się z nowościami od Apple.

Ciekawie brzmią jednak plotki o specyfikacji nowego Edge'a. Ma on bowiem posiadać aż 4 GB pamięci RAM czy bardzo wydajny układ Exynos 7420 - znany jak dotąd z flagowych S6 i S6 Edge. Bateria ma mieć dokładnie 3000 mAh, a ekran 5,7-cala. Już niedługo przekonamy się, które z tych informacji są prawdziwe.

Jedno jednak jest pewne - Galaxy S6 Edge Plus tani z pewnością nie będzie, przynajmniej świeżo po swojej premierze.

Jeszcze jedną ciekawostką jest fakt, że równo ze wspomnianym już smartfonem, Samsung wprowadzić ma na rynek Galaxy Note 5. Czy takie podwójne uderzenie zdetronizuje późniejsze premiery sprzętu od Apple?

z  flagowych S6 i S6 Edge

Czytaj więcej na https://mobtech.interia.pl/smartfony/news-samsung-galaxy-s6-edge-plus-jednak-z-exynosem-7420,nId,1859144#utm_source=paste&utm;_medium=paste&utm;_campaign=firefox
blog comments powered by Disqus
Kolejne Wieści na Temat Nowych Smartfonów Samsunga