PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telefony i powerbanki w Promocji

Gamescom 2015 - Videorelacja z Targów Dla Graczy

Gamescom 2015 - Videorelacja z Targów Dla Graczy

Targi Gamescom to prawdziwy raj dla graczy. Nie mogło na nich zabraknąć wszędobylskiego Szakala, który przygotował relację z targów. Ich lista w poniższym newsie.

Relacja #1 (2K Games, Microsoft XBOX, Ubisoft)

Już po pierwszej relacji widać, że targi Gamescom 2015 zainteresowały ogromną rzeszę graczy. Na tapecie są gry 2K Games, Ubisoft czy stoisko Microsoft z grami na Xboxa.

Najlepsze gry w dobrych Cenach ►

Relacja #2 (EA - FIFA 16, Star Wars Battlefront, Mirror's Edge Catalyst)

Zobaczcie koniecznie jak wielkie kolejki były do gry w Fifę 16. Cała strefa EA robiła zresztą duże wrażenie, tak samo jak niesamowity statek z gry Star Wars.

Gamescom 2015 #3 - Znaleźliśmy Polaka... z Chorwacji!

Polacy są wszędzie! Szakalowi udało się złapać pewnego polskiego gracza, który również zwiedzał targi Gamescom 2015. Zobaczcie, co miał do powiedzenia.

Gamescom 2015 #4 (Fallout 4, Dues Ex: Mankind Divided, Dishonored 2, Just Cause 3)

Czwarta relacja z targów Gamescom pokazuje stoiska dotyczące wielu ciekawych gier. Mowa między innymi o Deus Ex: Mankind, Dishonored 2, Just Cause 3, Homefront czy długo wyczekiwany Fallout 4.

Gamescom 2015 #5 (PES 2016, Call of Duty: Black Ops III, Uncharted 4, Dark Souls 3)

Piąty materiał Szakala z targów Gamescome 2015 porusza temat kolejnych, świetnych gier. Mowa np. o CoD: Black Ops 3, PES 2016, Uncharted 4 czy mroczne Dark Souls 3.

Gamescom 2015 #6 - Wywiad z Włochem w kolejce na Rainbow Six Siege

Szósty filmik z targów to ciekawy wywiad z bardzo zdeterminowanym Włochem, który nie przestraszył się długich kolejek i postanowił sprawdzić grę Rainbow Six Siege.

Gamescom 2015 Kolonia i Tweakers Express

Czy w pociągu da się grać w CS-a? Jasne, że tak! Zobaczcie kolejny filmik od Szakala, a w nim Tweakers Express czy ciekawe momenty z targów Gamescom.

blog comments powered by Disqus
Gamescom 2015 - Videorelacja z Targów Dla Graczy