PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Profesjonalnych kamer samochodowych

Podziel się przygodą!

Podziel się przygodą!

Aplikacja Garmin BaseCamp z najnowszą aktualizacją Adventure to nie tylko narzędzie do planowania wypraw, ale również interaktywny dziennik podróży, dzięki któremu możesz dzielić się swoimi przygodami i czerpać z doświadczenia innych globtroterów.

Garmin BaseCamp to darmowa aplikacja, która umożliwia planowanie podróży, wyznaczanie tras i dokładną analizę czekającej nas drogi. Użytkownik może prześledzić wzniesienia i opadanie terenu, przejrzeć zdjęcia satelitarne miejsc, które chce odwiedzić, a nawet sprawdzić nasłonecznienie w zależności od pory dnia. Pozwala to wybrać przed wyjazdem najlepsze miejsce na biwak, odpowiednio dopasować poziom trudności szlaku i przewidzieć, ile czasu będziemy potrzebować na pokonanie określonej trasy. Dzięki temu nawet mniej doświadczeni amatorzy turystyki aktywnej mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, czego się spodziewać i będąc na to przygotowanym.

Najnowsze rozszerzenie aplikacji, Garmin Adventure, umożliwia również dzielenie się swoimi przygodami i korzystanie z doświadczenia innych podróżników. Program BaseCamp pozwala na połączenie śladu naszej trasy, punktów orientacyjnych, zdjęć z przypisanymi współrzędnymi, filmów wideo i innych elementów, tworząc wirtualny zapis naszej przygody, którą następnie możemy podzielić się ze znajomymi, rodziną czy opublikować w Internecie. Zdjęcia i filmy wideo, które mają przypisane współrzędne geograficzne (geotagowanie) są automatycznie umieszczane w odpowiednich miejscach na mapie. Inne można samodzielnie przyporządkować do rejonu, w którym zostały wykonane.

Garmin BaseCamp

Garmin Adventure to sposób, aby podzielić się swoimi przygodami i czerpać z doświadczenia innych. Zobacz przykłady pieszych wycieczek, wypraw motocyklowych, nurkowania i wielu innych. Dołącz do grona globtroterów i podziel się tym, co przeżyłeś!

Użytkownicy programu BaseCamp mogą przeglądać opublikowane przygody bezpośrednio z poziomu aplikacji. Doświadczenia innych podróżników są doskonałą inspiracją do własnych wypraw. Wybierasz się w nieznany teren i chciałbyś zobaczyć, jak można spędzić tam czas i które trasy będą dla Ciebie najciekawsze? BaseCamp umożliwia przesłanie zapisów innych użytkowników bezpośrednio do naszego urządzenia GPS, aby móc z łatwością podążyć ich śladami.

BaseCamp pozwala również na komentowanie i ocenianie przygód innych użytkowników. Wydaje Ci się, że Twoja podróż lub weekendowy wypad zasłużyły na 5 gwiazdek? Pobierz lub zaktualizuj aplikację BaseCamp i przekonaj się, jak ocenią Twoją przygodę inni globtroterzy.

Aplikacja Garmin BaseCamp we współpracy z Twoim urządzeniem GPS staje się wirtualnym dziennikiem podróży, upamiętnieniem niezwykłych przygód i miejscem, do którego możesz w każdej chwili wrócić, aby jeszcze raz poczuć te emocje.

blog comments powered by Disqus
Podziel się przygodą!